Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden lánynak,nőnek barátja...

Minden lánynak,nőnek barátja van,hogy nem akarnak ismerkedni?Mi lesz így a férfiakkal?

Figyelt kérdés
A napokban olvastam egy kérdést itt a gyakorin az ismerkedés társkeresés kategóriában,egy srác tök normálisan bemutatkozott,leírta hol lakik,hány éves,milyen korú lányokkal szeretne ismerkedni.Egy normális választ nem kapott senkitől,a szokásos hülyeségeket írták neki,ha eltartasz,majd jövőre,ismerkedj fiúkkal,menj prostihoz stb.A lányoknak nőknek ezek szerint nem kell társ?Vagy van nekik?De honnan,mikor tele van a net magányos férfiakkal? Honnan szedik össze akkor a férfiakat?

2021. ápr. 25. 07:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha tényleg egyedül lennének normális válaszokat adnának a fiúknak és ha levelezésbe is kezdenének vele nem tűnnének el 2 levél után.Ezek szerint van párjuk,kérdés hogy honnan.
2021. ápr. 25. 07:17
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, mi olyan rendkívüli abban, hogy egy nőnek van párja. Szerintem eléggé hétköznapi dolog, az utcán is mindenhol látok párokat, döbbenet!
2021. ápr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A fele sem nő, akik ezeket a válaszokat írták. De mindegy is. Nagy többség szerintem unalmukba csapatostul írja vagy párban. Őket nevezik trolloknak. Akik teret hagyhatnának azoknak akik valóban ismerkednének. Nagyon naivak vagytok.


Az ilyen jellegű kérdésnél szinte óramű pontossággal vannak mindig ilyen válaszok a statisztika szerint. Mi lenne az ilyen kérdezőkkel? Kiszűrődnek és megkönnyítik a kérdező választási lehetőségét mert azért mindig akad egy két olyan válaszoló akik akarnak ismerkedni bár az is lehet személyes találkozásnál vagy már privát levelezésnél kiszűrődnek ők is. Amúgy nem a gyk-ra kéne építened a statisztikát, hanem a valóságra.Szerintem nem a legjobb módja az ismerkedésnek a gyk, se az online tér mivel soha nem lehet tudni milyen a másik vagy hogy mennyi kamu profilja van és emiatt nehezebb helyzetben van az aki nem kamu. Gondolom gyakran kell ismételgetnie hogy az nem én vagyok, az nem az én profilom hanem valaki kamu profilja és stb. és stb.


A gyk jó anonim tanuláshoz vagy anonim segítségnyújtáshoz, de tudom van aki ismerkedésre használja és tényleg vannak olyanok is akik sikeresen találnak életre szóló barátságot vagy kapcsolatot. Amúgy ezt kérdezhetnéd fordítva is ugyanúgy ugyanilyen válaszokat adnak nőknél is.

2021. ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es azért mert irreleváns válaszokat adnak egy társkereső kérdésre. Azért rendkívüli mert ezek alapján nem tudnak olvasni a ppáppárban lévők ha egyáltalán nő írja mint ahogy írtam 3-as válaszomban.
2021. ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

*párban


Bocsánat valamiért dadog a mobilom. Nem tudtam róla hogy diszlexiával küzd de amúgy cuki. 😄

2021. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Illetve ezt is javítom, nem tudnak szöveget értelmezni.


De ha a példádat nézzük, akkor ezt képletesen a való életben úgy tudom elképzelni, hogy a férfi az utcán hirdeti magát, hogy van-e érdeklődő mert ő társat keres, és odamennének hozzá a párban lévő nők.


Szóval ez az utcás példád azért nem fedi a valóságot, mert itt nem arról van szó, hogy a férfi a párban lévőket támadta le, hanem a párban lévők támadják le irreleváns válaszokkal az egyedülállót megalázás címszóval, aminek nem tudom mi értelme, max csak azt tudom elképzelni, hogy a nagy többség csőrét bántja, hogy rajtuk kívül más is társat keres, ergo az ego ilyenkor megszólal vagy szégyen módra unatkoznak.


Ott van hogy ismerkedés/társkeresés kategória, és a kérdés, és mégis olyanok találják meg akik csak a mézesmadzagot húzzák előtte kb. ilyen válaszokkal, hogy jaj te amúgy cuki vagy ha nem lenne párom ismerkednék veled,vagy én amúgy a kategóriádból már kiestem mert párban vagyok ők a trollok vagy a bukóbbik fajta, aki letámadja, hogy ő egy incel, vagy akik leincelezik, hogy még nincs barátja, és vegyenek róla példát, ők az egok, mert nekik már van, az már más kérdés, hogy van olyan réteg akiknek a pasija kb. a sört viteti be asszony megnevezéssel mikor foci megy és ezt lehetne sorolni. Ha az ilyen kérdésekből piackutatást csinálnának akkor a %-os diagramon az irreleváns válaszok lennének nagy többségében, de ez nemtől független.

2021. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

*bunkóbbik


ezt akartam írni, de a bukóbbik megnevezés is illik rájuk :)

2021. ápr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező én ugyan nem nő vagyok :D De érthető ez a viselkedés ezen az oldalon... Sőt a legtöbb férfi/fiú selejtes itt:c

De ne félj, nem ilyenek a nők nagy része:D

Őszintén, nekem fiúként is megfordul a fejemben hogy milyen problémája lehet annak a lánynak, aki kiír ide egy ismerkedős kérdést... Sokkal jobb helyek vannak erre, akár online.

2021. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha van barátjuk, az azt jelenti, hogy legalább ugyanannyi férfinak van barátnője is... Szóval nincsenek elveszve a férfiak
2021. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
"Ha van barátjuk, az azt jelenti, hogy legalább ugyanannyi férfinak van barátnője is... Szóval nincsenek elveszve a férfiak" ez miért lett lepontozva? :O
2021. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!