Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők véleménye érdekelne,...

A nők véleménye érdekelne, hogy 30-as éveim közepén járó férfiként van esélyem úgy komoly párkapcsolat kialakítására ha anyagi okokból sajnos még a szüleimmel lakom?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam anyagi okok miatt még a szüleimmel lakom viszont, tanulok, képzem magamat. Ezt leszámítva minden más rendben van velem, nincs káros szenvedélyem, figyelek az egészségemre, külsőre is viszonylag jóképűnek, szimpatikusnak tartanak mások. Többet között fontos számomra az őszinteség, az erkölcsösség és a kölcsönös tisztelet. Valójában szeretném megtalálni azt a nőt akivel megvan a kölcsönös szimpátia, összhang, akivel boldogabbá tehetnénk egymás életét. Alkalmi, szexkapcsolatok és hasonlók nem érdekelnek. Ennek fényében nincs esélyem komoly párkapcsolat kialakítására amíg el nem költözök otthonról?


Előre is köszönöm a válaszokat, legyen az bármilyen visszajelzés!



#egyedüllét, magány, párkapcsolat
2021. márc. 15. 15:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
53%
Aki 30 évesen még ennyire semmit se ért el, ott vannak bajok. Ez a lányok is megérzik. Hiába itt az üres szavak, hogy káros szenvedély meg alkalmi kapcsolta, ezt bárki mondhatja.
2021. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
67%
Sosem értettem az miért gáz ha otthon lakik valaki.Foleg manapság nagyon nehéz egyedül egy albérletet fenntartani, saját lakást venni még meg nehezebb. Ha az illető fizet A reszet a rezsibol és egyéb költségekből szerintem nem elítélendő.33N
2021. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
27%
Igaza van az elsőnek.
2021. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
22%

Érdekes más szülők nélkül úgy, hogy elmenekült 18 évesen nőként 25 évesen tud házat venni egyedül?

De egy hapsi meg aki anyjával lakik annyit nem tud összespórolni, hogy albiba menjen?



Akkor a gyereket hova szüljem meg neki? Anyós nyakába? Mit adok neki enni?


Nem tud majd egy családot eltartani?

2021. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%
Ne add fel, sikerülhet.
2021. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
Gyűjtessz gondolom pénzt a bankszámládon és ha összeköltözésre kerülne esetleg sor akkor fele-fele arányban tudnátok osztozni az albérlet fenntartási költségein?Ha a válasz igen akkor nincs baj de ha nem akkor problémás hisz nem tudsz akkor sohasem elköltözni és örökké a szüleiddel kell hogy élj?Nem hiszem hogy ez tetszene egy nőnek is.Társkereső esetleg opció nálad?Tudom,tudom sok ott a komolytalan emberke de valahol el kell kezd ha szeretnél valakit tényleg és nem mindenki kamu ott.Ha belefáradsz akkor pedig a közösségi média esetleg egy hely ahol lehet ismerkedni bár nekem tuti nem lenne hozzá türelmem így 34 évesen de mindenki más szóval én csak a magam nevében beszélhetek.De ezeket tudod csak megpróbálni a mai világban más nagyon nincs vagy max ha szerencséd lesz és egy ismerős által ismerhetsz meg valakit de ez olyan hogy vagy megtöténik vagy nem,tudod.
2021. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
65%
Előző vagyok, igaz hogy 18 vagyok jelenleg, de én adnék neked egy esélyt. Megnyerő férfinek tűnsz, ne add fel! Nem gáz szerintem sem, ha otthon laksz.
2021. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszadó!

Számomra ezek nem üres szavak hanem komolyan gondoltam és eszerint is élek mégha ez nehezen is hihető a mai világban. Azzal egyetértek hogy ez nem normális dolog, teljesen tisztában vagyok azzal hogy alapvető elvárás ilyen korú férfiakkal szemben hogy saját lakással vagy házzal, egy normális egzisztenciával, jó

jövedelemmel, megfelelő anyagi háttérrrl rendelkezzenek de egyelőre ezt nem sikerült még megteremtenem. Viszont azon vagyok hogy ezt mihamarabb megteremtsem. Az okokat most hosszú lenne itt részletezni meg talán nem is annyira fontos. A kérdés számomra főként azért fontos hogy van-e értelme időt és energiát belefektetni, így ebben az élethelyzetben egy komoly párkapcsolatba vagy ez csak felesleges időpazarlás mindaddig míg a fent leírtak meg nem valósulnak.

2021. márc. 15. 15:42
 9/38 anonim ***** válasza:
76%
*előző előtti vagyok
2021. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig beérkezett válaszokat!
2021. márc. 15. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!