Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Feltudnátok vidítani?

Feltudnátok vidítani?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok.


Sose nevetek.


Tudtok ilyen videót?



2021. márc. 12. 17:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem lényegtelen.

Szerintem a boldogság relatív ezért mindenkinek mást jelent így magadnak kell megtalálnod. Ha rossz a kedved gondolkozz el rajta miért rossz, mi történt veled, mi az amit nem akarsz még egyszer átélni. Ha rájössz miért vagy szomorú mik azok amiket nem szeretsz onnan már csak egy lépés rájönnöd mi tenne boldoggá és ha ezt tudod akkor csináld azt amitől jó kedved lesz. Bár ezt sokan tudják mégsem teszik azt amit szeretnének mert mások elítélik érte vagy azt mondják rá hülyeség, de a legnagyobb hülyeség mások véleménye miatt önként lemondani arról ami boldoggá tesz. De azért megpróbálkoznék a felvidításoddal próbaképp:) nézd meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=xPla7DV5yrs&ab_channel=Kentu..

2021. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján hasznos volna felkeresned egy pszichológust.

Hasonló cipőben járok egyébként, de hiszem, hogy kitartással és hittel bármit el lehet érni.

Most a vírushelyzet miatt ez is nehéz, de ha egyszer ismét lehet majd biztonságosan közösségbe menni, javaslom, hogy keress olyan csoportosan is végezhető hobbit, amin keresztül ismerkedhetsz. Ilyen lehet pl. egy sport amit mindig is ki szerettél volna próbálni és iratkozz be ezzel kapcsolatos tanfolyamra pl. Én szakítás után (ami nem csak a barátomtól, de a közös baráti társaságunkból is kivont.) elkezdtem pl. többek között társas táncra járni (egyébként vannak olyan tánc oktatások is, amihez nem kell állandó táncpartnerrel rendelkezned, hogy részt vehess, mivel folyamatos táncpartner csere van a gyakorlás során, így a legtöbben egyedül mennek, és midnenki mindenkivel táncol egy kicsit :) ). De lehet ez egy kondi terem is, vagy bármilyen egyéb edzés. Akár sakk szakkör is... Esetleg előnyösebb, ha olyat választasz, ahol karva akaratlan kommunikálnod kell a többiekkel (egy konditerem nem feltétlen ilyen) ha nehezen menne az ismerkedés, és magadtól egyébként nem kezdeményeznél.

2021. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Tudom mi a bajom. De nem tudom rajta változtatni ez nem ilyen egyszerű.


A dolgokon hiába próbálok javítani de nem megy ez van

2021. márc. 12. 18:58
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondod meg mi a bajod, nem tudunk segíteni.


Ami engem ilyen időszakokban lenyugtat, az a sport. Jóga vagy futás. Kikapcsolok, kiadom a dühömet és utána jobban érzem magam.

Vagy egy jó könyv a fürdőkádban.

2021. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2021. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam sajnáltatni :/
2021. márc. 12. 19:17
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vidiket.
2021. márc. 12. 19:32
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
Szívj be
2021. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sajnáltatás, ha beszélsz a problémáidról. Azért vagyunk egymásnak emberek, hogy támogassuk egymást, és meghallgassuk, ha szükséges. Néha jót tesz ha az ember kibeszélheti magát, ez nem önsajnálat vagy önzőség hanem teljesen normális emberi igény. Én itt vagyok, elérhető vagyok ha szeretnél beszélgetni. :)
2021. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Három óra felesleges várakozás után eljöttem a diri dokitól...

Nem tudom mit csináltak, mert nem volt bent senki aki meg utánam jött azt előbb behívta és nekem is volt időpontom.


Szóval ennyi. Én megpróbáltam szakemberhez fordulni.


Még ehhez is balfasz vagyok, hogy az se foglalkozik velem.


Mindegy marad a szarban úszás ahogy eddig

2021. márc. 16. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!