Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Feltudnátok vidítani?

Feltudnátok vidítani?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok.


Sose nevetek.


Tudtok ilyen videót?



2021. márc. 12. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ideig-óráig ezt megoldhatja egy jó film, egy jó sorozat, egy finom étel, egy cset oldalon való beszélgetés, vagy bármi, ami ideiglenesen felvidít.

De a valódi megoldást az ok megkeresése és orvoslása nyújthat csak.

Mitől vagy boldotalan? Esetleg hiányzik valami? Ha igen, mi az? Ha személy, ki? Ha nem személy, akkor mi? Elérhető számodra? Ha nem, milyen kompromisszummal lehetne reálisan elérhetővé tenni? Ha van ilyen, mit kell tenned érte, hogy elérd? Ha ez megvan, vágj neki!

2021. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémád van,komolyabb segítségre szorulsz mint amit itt adhatnának számodra.Mert ilyen esetben a világ legeslegviccesebb videója se tudna segítene terajtad.
2021. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kérdéseidre a válasz kb annyi, hogy sajnos nem elérhető számomra senki és semmi :/
2021. márc. 12. 17:46
 4/20 anonim ***** válasza:
segíteni
2021. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
3.:Közelebb van hozzád a személy mint gondolnád,aki ezen tudna segíteni.Te magad vagy az.
2021. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél, szívesen beszélgetek veled. :)
2021. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Dehogy van közel :(
2021. márc. 12. 17:53
 8/20 anonim ***** válasza:
7.:Ha eltávolodtál önmagadtól,akkor valóban nincsen.Próbálj meg újra önmagadra találni,idézd fel azokat a cselekvéseket,amiket régen is szerettél csinálni,akár gyerekkori dolgokat is.Ha rossz a kedvem,én pl. régi mesekazettákat szoktam hallgatni,ahogy gyerekkoromban,és máris visszajön belém újra az a jó és kellemes érzés,mint akkor.
2021. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire konkrétan tudod, hogy mennyire nem elérhető, akkor mitől nem az?

Szerintem a világon az ember előtt rengeted apró és nagyobb lehetőség áll, amelyek közül sok képes elégedetté, boldoggá, vagy vidámmá tenni. Az ember dolga csak, hogy bátran meglássa és ne féljen ezektől, ne féljen belevágni, megpróbálni. Erről szól az élet. Ne félj élni!

2021. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hosszú elmondani.

Nincsenek barátaim.

Nem számíthatok senkire.

Velem mindig rossz történik.


De lényegten is

2021. márc. 12. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!