Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A valóságban is vannak olyan...

A valóságban is vannak olyan kedves,segítőkész,barátságos lányok mint itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
Már leveleztem egy pár lánnyal itt a gyakorin,sokan rendesek,segítőkészek,érdeklődők,barátságosak.Ha kint az utcán,vagy a buszon,vagy a boltban beszélgetnék lányokkal,akkor is ezt tapasztalnám?Rendesek lennének velem?Segítenének, ugyanúgy mint itt?Vagy élőben másmilyen ek a lányok mint itt?

2020. dec. 31. 16:10
A kérdező szavazást indított:
Élőben is sok a közvetlen,rendes lány
Élőben nem fogok annyi kedvességét tapasztalni lányoktól mint a neten
34 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Itt jobban elő lehet adni magad,előben is elő lehet,hidd el, a cselekedetek jobban beszélnek, ugyanis mindenki azt hiszi magáról,hogy ő jó ember,segítőkész,még az is aki nem,és az is ezzel nyugtatja a lelkiismeretét,aki rossz dolgokat tesz. Nagyon sok kétszínű ember van,de egy biztos. Mindenki mindent megtapasztalt már , és mindenhez ért ami a lélekről szól , meg arról,hogy milyen nehéz az élet. Magyarul nincs, minuszban vagyunk,ha kicsit is,akkor is.
2020. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Mit segítenek?
2020. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező,te tartasz igényt segítségre? :)
2020. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szeretek itt a gyakorin lenni,itt olyan,mintha egy más világban lennék,egy jobban.Itt sok kedvességet kaptam, élőben nem szoktam lányokkal beszélgetni,így nem tudom hogy élőben is szeretettel fordulnának e felém.
2020. dec. 31. 16:16
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Még egyszer: miben kell neked segíteni?
2020. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#2 öltözködésben,csajozásban,főzésben, testmozgásban, tulajdonképpen bármiben segítenek🙂
2020. dec. 31. 16:19
 7/14 A kérdező kommentje:
Talán azért is nem merek élőben ismerkedni lányokkal,nehogy összedőljön az álomvilágom.Én most abban a tudatban vagyok,hogy a legtöbb lány rendes.🙂
2020. dec. 31. 16:22
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
De ez nem igazi segítség. Vagyis, én is leírok neked egy receptet, de nem főznék rád. Ők nem párként gondolnak rád. Ahhoz már kell egy kis önállóság is.
2020. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tartanak jóképűnek egy pasit, rá se néznek élőben kb... Gondolom a jóképű férfiakkal rendesebbek.
2020. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 főzni ők sem főznek,de meghallgatnak.Vajon élőben is találnék olyan lányt,akinek elmondhatnám a problémáikat?Vagy élőben már senkit nem érdekelnének a gondjaim?Lehet,hogy jobb is,ha nem lépek ki a való életbe?
2020. dec. 31. 16:29
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!