Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha végtelenül unom...

Mit tegyek ha végtelenül unom magam és a párommal nem lehet kezdeni semmit?

Figyelt kérdés

Már több hete be vagyunk zárkózva a lezárások miatt és kezd teli lenni a pohár. Már nem igazán tudom mivel kössem le magam, csak ülök a szobában és elvagyok a semmivel.

A páromnak több munkája van mint nekem, aztán jobban lefoglalja magát és egyedül is szeret lenni. Ez csak annyiban zavar, hogy legalább vele lehetne programokat csinálni, de még azt se.

Ezzel ti mit kezdetek?

28N


2020. dec. 19. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Én amikor egyszer azt kaptam hogy ne menjünk el nyaralni mert sporoljunk, de azèrt autospartykra meg menjünk haverokkal Velencère, meg horgàszós bográcsos 30 haveros családo banzàjokra, es szoval MI együtt soha nem is nyaraltunk, én azt tettem csak, hogy kibirtam vele az ilyen jopofis small talkos helyzeteket, és amugy szépen lelépegettem tesomékkal vagy baratnöimmel strandolni csuszdázni, meg kerestem magamnak másokat.
2020. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*családi
2020. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Ja és igy éldegéltünk "egymás mellett"szakitásig. Én már bevettem a lesz.rom tablettát mellette
2020. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szomorú az ilyet olvasni... Ha még egyedüli lennél, megértem, de így??? Akkor miért vagy "kapcsiban", ha az "uncsi"?
2020. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan barátot, akivel hasonló igényeitek vannak.
2020. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lepd meg valamivel a párodat! Rendelj vacsorára egy pizzát a tudta nélkül magatoknak. Csinálj gyertyafényes hangulatot és beszélgessetek. Vagy rakjatok ki egy 5000 db-os puzzle-t.. Készíts neki mézeskalácsból szívecskét.. Stb.


Ha tényleg csak a magányt szereti, akkor találj magadnak egy hobbit, pl tanulj meg valami hangszeren játszani, zongorázni, gitározni, trombitálni.. stb talán még büszke is lesz rád.

Vagy próbáld ki a jobb agyféltekés rajzolást, vagy próbálj meg varrni magadnak egy táskát vagy próbálj ki egy különleges receptet, csinálj a párodnak csak úgy random egy emeletes tortát, amilyet szeret... stb.

2020. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Foglald el magad, ne hisztizz!
2020. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez egy szép példája az alig működő párkapcsolatnak. Addig minden szép, és jó, ameddig (egymáson kívül) valami más elfoglaltságotok van, de mihelyett ott vagytok egymásnak, már jön a nagy magány. Igazából ti nem szerelmespár vagytok, hanem lakótársak, némi extrával.

Ezen persze lehet változtatni, és változtatás alatt nem feltétlenül a szakításra gondolok. Csak mondjuk ehhez neki is ki kéne lépnie a burokból, és észrevennie, hogy van egy barátnője, akivel ezernyi dolgot lehet csinálni akkor is, ha épp nem valamilyen szórakozóhelyen vagytok. Én is "magánykedvelő" vagyok, de ha valakibe szerelmes vagyok, órákon át képes vagyok vele akár a leglényegtelenebb témákról is beszélgetni. Vagy bele lehet kóstolni egymás hobbijaiba. Érdekes tud lenni, amikor megismerjük egymás kedvtelését.

2020. dec. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szex sincs?
2020. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!