Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon fáj hogy másokat...

Nagyon fáj hogy másokat szeretnek az emberek engem pedig nem. Hogy lehet ezt az érzést eltüntetni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen alakitok ki kapcsolatokat. Kevés baratom van azok se szorosak. Párom nagyon nyitott baratkozos személy. Mindenki szereti. A Facebookon mikor latom hogy valakinek 100+like van a képén (buta dolog de) elszorul a szívem hogy milyen jó lehet ha vkit sokan kedvelnek én pedig olyan tavol vagyok a többi embertől hogy a szivem megszakad

Hogy ne legyek ilyen? Nem kéne masokhoz hasonlitanom se magam csak sueretnem ha sokan kedvelnenek :(


2020. dec. 10. 18:19
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%
Te kedveled magad? Elsőnek neked kell magadat...
2020. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindig mikor kicsit kedvelnem jön vmi amitől megint ertektelennek érzem magam...

Sokszor meg se hallgatnak az emberek

Kiabalnom kell hogy eszrevegyenek,ne vagjanak a szavamba...

2020. dec. 10. 19:17
 3/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
43%
Kicsit legyél "tökösebb". Én értem ezt a nagy add önmagad, meg légy önmagad mozgalmat, de ha egy feledhető szürke kisegér valaki 100%-ig, hát..érted...
2020. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Akkor fognak mások szeretni, ha nem akarod, hogy szeressenek.
2020. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

"Akkor fognak mások szeretni, ha nem akarod, hogy szeressenek." Jót mond a 4-es

Ez amúgy nagyon nagy igazság, Kérdező. Nem így élből, csípőből jön ennek a teljes megértése, és ilyenné válás, de nagy igazság.

2020. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Minden mindig akkor következik be, ha már nem akarod, ha nem vágysz rá.

Amikor társkeresőztem, sosem jött össze semmi..Amikor nem érdekelt és nem figyeltem semmire, vagy éppen flegma voltam, akkor pedig szinte válogathattam.

És kapcsolaton belul is,ha kevésbé voltam figyelmes, akkor azonnal nagyon szerettek ...

Van egy mondás,hogy minden az ellentétes végleten át érhető el.Például ha igazán szép rózsát akarsz termeszteni, akkor trágyázod a virágföldet. Vagy a súlylökő is, ha messzire akar dobni, akkor mélyen hátrahajol és úgy löki el. Vagy az árnyék....kergeted, fut előtted, mész határozottan, követ azonnal....

2020. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki az érzelmeid. Ne foglalkozz semmivel és senkivel az életben. Szarj az egész világba bele. Légy bunkó és tiszteletlen. Taszíts el mindenkit.

Így se lesz senki, aki szeretne, de legalább már qvára nem fog érdekelni.

Tapasztalat.

2020. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat

Mindenkinek köszönöm

Tapasztaltam én is hogy mikor kicsit leszarom akkor máris jönnek oda az emberek beszelgetni.. furcsa egy világ ez. Azt hiszem sose fogom megérteni igazán

2020. dec. 11. 13:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!