Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan lányok,nők,akikne...

Vannak olyan lányok,nők,akiknek van barátja,de ha megismerkednének egy jó pasival,simán megcsalnák őket?

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiatal csinos nő,Egy fiatal vagy idősebb férj,élettárs,akivel jól megvannak,viszont a nőnek elkezdi csapni a szelet egy jóképű,izmos,jómódú férfi.A nő ellen fog állni neki?Vagy simán lefekszik vele?Aztán hazamegy mintha mi sem történt volna?Sőt,újra és újra le fog feküdni a pasival?

2020. nov. 29. 00:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha ugy alakul, a felrelepes a kabelteveszerelovel is megtortenhet, aki nem jomodu, nem a te sztenderdjeid szerint nez ki, csak eppen van benne valami, szexi. Es szamtalan oka lehet, egeszen komoly valsag is. A gerincezok meg ketdimenzios alszent nyomoroncok.
2020. nov. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

Vannak.

Meg olyanok is vannak, akik ilyet soha nem tennének.

2020. nov. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Jó lenne.
2020. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Úgy tűnik nem láttad a Keresztapát. Ilyenkor agyon kell verni egy vasrúddal a "jóképű,izmos,jómódú férfi.", hogy tanuljon az agya, foglalt nővel nem kezdel, köcsög!
2020. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

“ 1, Nem a saját tapasztaltaim hoztam statisztikaként. Hivatalos statisztikák eredményét írtam.“


Akkor mutasd már meg ezt a hivatalos statisztikát...

2020. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"#1 de ennek az az oka hogy nagy a kísértés és nem tudnak ellenállni?Vagy úgy érzik,semmi rossz nincs abban,ha a férjükön kívül mással is lefekszenek?"


Ha nem bánod,hogy az 1-es helyett válaszolok;mindkettő lehet ok.És ahogy írták,még ennél összetettebb is.

2020. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen... Csak szólok.
2020. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%

Ahol fug ha szerelmes vagyok (amire mindenel jobban vágyok) akkor sose csaknem meg.

Ha nem vagyok szerelmes és tudom hogy ő se belém akkor igen

2020. dec. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!