Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan lányok,nők,akikne...

Vannak olyan lányok,nők,akiknek van barátja,de ha megismerkednének egy jó pasival,simán megcsalnák őket?

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiatal csinos nő,Egy fiatal vagy idősebb férj,élettárs,akivel jól megvannak,viszont a nőnek elkezdi csapni a szelet egy jóképű,izmos,jómódú férfi.A nő ellen fog állni neki?Vagy simán lefekszik vele?Aztán hazamegy mintha mi sem történt volna?Sőt,újra és újra le fog feküdni a pasival?

2020. nov. 29. 00:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Az emberek fele félrelép. Szóval igen, vannak. Gyakorlatilag a nők fele.
2020. nov. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 de ennek az az oka hogy nagy a kísértés és nem tudnak ellenállni?Vagy úgy érzik,semmi rossz nincs abban,ha a férjükön kívül mással is lefekszenek?
2020. nov. 29. 00:54
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

hát...

most erre milyen választ szeretnél?

az első pár évben nemet fog mondani az ilyen ajánlatokra,elképzelhetetlen lesz neki.

aztán 5-8 év múlva amikor már lesz gyereketek,akkor meg jön hogy nem mer kockáztatni kisgyerek mellett.

és 10-12-14 év múlva annyira ki lesz éhezve az új farokra és új életre,hogy nem kell már ilyen hogy jómódú férfi,meg jóképű.

csak egy senkiházi jöttment,aki nem a férje/palija és érdeklődik utána és megdugja.

az hogy lebukás után ezzel tönkre teszi a gyereke kiskorát,megbecsteleníti a házasságát,szétalázza a férjét,ilyen dolgok nem érdeklik.

nők 90%a ilyen kb.

nagyjából erre lehet számítani.

2020. nov. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Az se utolsó szempont, hogy vagy elég gerintelen, hogy olyan után koslac akinek van párja.kettőtök belét csavarnám ki egyszerre
2020. nov. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

#2: Ennek az oka rengeteg dolog lesz. Az újdonság varázsa, a rózsaszín köd eltűnése, az éljünk még életérzés, a másik által való elhanyagoltság és sorolhatnám.

Az meg, változó, hogy ki és hogyan éli meg utólag. Sokan megbánják, sokan szeretőt tartanak és sokan le is lépnek.


(Van valami bájos abban, hogy a valóságból hozott statisztika a gyk-n milyen lepontozást tud kapni.)

2020. nov. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

“ nők 90%a ilyen kb.”


Gondolom komoly reprezentatív felmérést végeztél erről. Bár érdekes, hogy az első válaszodban még csak kb.fele volt ilyen a nőknek, aztán hirtelen 90% lett belőle.


Kérdező!

Kérlek, ne hallgass az ilyen gyökér nőgyülölő válaszokra, mert ez az ember valószínűleg egy megkeseredett szerencsétlen, aki persze a nőket okolja a saját nyomora miatt.

Amúgy nyilván vannak olyan nők, akik megcsalnák/csalják a férjüket, de ez fordítva is ugyanúgy elmondható egyébként. Az okok pedig sokfélék lehetnek. Bár én nem csaltam meg soha senkit, és nem is tenném, mert ha probléma van, azt meg kell beszélni, ahogyan azt is, ha ki akarok lépni egy kapcsolatból. És ráadásul nő vagyok....

2020. nov. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos vannak, de én biztos nem tartoznék közéjük.

Hallottam amúgy ilyen sztorit;

nő férjnél volt, de még ígyis folyton nézegette a pasikat; és akkor mondta nekia z a valaki, akivel sétált, hogy "de azt hittem te már megtaláltad a nagy Ő-t", és akkor erre meg mondta,hogy "Igen, de nézem, hogy van -e mégnagyobb". Na, és ez a sztoriból úgy jött le, hogy nem viccből mondta ezt az illető ezt a reakciót a felvetésre, hanem komolyan. De amúgy lehet, hogy ez csak egy ilyen példa volt valamire, már nem emlékszem, de szóval asszem, hogy talán ez egy megtörtént sztori volt, és tehát én nem értem az ilyen embereket.

2020. nov. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Mert szerinted mit csinaljon egy no,akinek a ferje rendszeresen elutazik 2-3 napokra hotelbe ,vadaszhazba kikapcsolodni a kollegakkal(nok ,ferfiak,soha nem latja oket a no) a ferje...? Persze a no ne hivogassa ilyenkor,mert az gaz...

A nonek nem jar ezek utan a szorakozas??..... ....... ......

2020. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

“ (Van valami bájos abban, hogy a valóságból hozott statisztika a gyk-n milyen lepontozást tud kapni.)”


Mert a te tapasztalataid rohadtul nem a valóságot tükrözik..ebből messzemenő következtetéseket nem lehet levonni. Ha pedig valós felmérésből vetted ezeket a baromságokat, akkor muti már...


(Amúgy ha a nőid fele, vagy 90%-a, ki tudja ugye, megcsalt, akkor valószínűleg a te rendszeredben lehet a hiba..)

2020. nov. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

#6: Elég beteg, hogy feljössz és csak fröcsögsz. Nos...

1, Nem a saját tapasztaltaim hoztam statisztikaként. Hivatalos statisztikák eredményét írtam. A saját tapasztalatom sajnos rosszabb férfiaknál és nőknél egyaránt. De, veled ellentétben nem ezt erőltetem, hanem elfogadom a valóságot.

2, Nincs első meg későbbi válasz. Te 2 felhasználót mosol egybe.

3, Nőgyűlölő sem vagyok és a nőket sem okolom a saját nyomoromért. Barátnőm van, ettől még benne van a pakliban, hogy ő is félreléphet. Nem vagyok tökéletes, ahogy ő sem. A jövőt sem látjuk.

4, Mielőtt fröcsögnél, vedd már a fáradtságot, hogy legalább kérdezel azzal, amiről fröcsögsz.


#9: Nem a tapasztalataimból vettem. Nem könyvjelzőzök mindent, amit olvasok. Több évben is találtam már ilyen cikket a hírfolyamomban híroldalakon. Én kérek elnézést, hogy nem mentettem el valakinek, aki úgyis csak a saját kényelmes, korlátolt és elfogult valóságát képes felfogni.

2020. nov. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!