Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom elviselni, hogy...

Nem tudom elviselni, hogy szingli vagyok és nem kellek egy nőnek sem... magányos vagyok és depressziós, meg akarok halni😭Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 23:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%
Én 31 évesen érzem ugyan ezt. Gyakran úgy érzem, büntetés az élet.
2020. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
70%

Pedig kellenek a férfiak a nőknek. Legyél minimum 180cm magas. Fekete körszakállas, oldalt jól felborotvált hajjal.

Légy divatos jó cuccban.


Ez számít a nőknek, ha így indulsz ezzel a külsővel, akkor 95% a siker és még meg sem szólaltál....mert ez alapján döntenek a nők.


(később meg, 40-50-eseknél a vagyon is nagyon számít).


Végül is ennyi. A nők döntenek, a nők választanak, felszínesen főként a külső alapján. (ezért van ez a sok válás).

2020. nov. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó! Mi van?🤔🤨
2020. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%
Ez igy van meg a nök olyat vállaszt hogy lehet jó a külsö ha a belsö meg egy szar.Aztán meg szétmennek mert a férfiak csak játszanak a nökkel.De tisztelet a kivételnek.Aki meg megbecsülné a párját az meg nem talál magának már párt a sok balfasz miatt mert hát ha a 2-3 barátja olyan volt akkor már a 4 dik is olyan lesz igy vannak vele.Pedig lehet hogy a 4 megbecsülné csak nem kap rá esélyt
2020. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%
#24 Te egy igazi párkapcsolati szakértő vagy, nem is értem miért nem praktizálsz pszichológusként.
2020. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
62%
Mai nők 2 Ft ot nemérnek.
2020. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
66%
Örülj, hogy nincs nőd! 😆 Csak fontoskodni tudnak, meg rinyálni. Inkább rendelj egy pizzát 😆
2020. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
61%

egyél, ugyse lesz jobb😁😁.



Ugyis ezt akarod hallani a tanácsokat már megkaptad

2020. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is 30 leszek hamarosan. És nekem sincs csajom. Sokszor gondolom azt, hogy ez így nincs jól. De amikor látom, hogy másoknak mennyire nem jön össze, akkor azért nem olyan rossz a helyzet. Nem vagyok kárörvendő vagy ilyesmi. Egyszerűen csak tudom, hogy rajtam kívül sokan vannak. Nem boldogít, de könnyebben fogadom el. És ja, el kéne menni társaságba (vagy legalább a kiszemelttel valahova). Meginni valamit. Beszélgetni, sétálni. A parkban hintázni. Vagy bármi. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, ezek az apróságok is segítenek. Ha van hobbid vagy érdeklődési köröd, ezekben is érdemes lehet keresgélni valakit.
2021. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!