Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom elviselni, hogy...

Nem tudom elviselni, hogy szingli vagyok és nem kellek egy nőnek sem... magányos vagyok és depressziós, meg akarok halni😭Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 23:56
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
22/F
2020. nov. 19. 23:57
 2/29 anonim ***** válasza:
70%

Ennyi? 🤦‍♀️


Értem, hogy egy szerető párkapcsolat hatalmas plusz, de nem elengedhetetlen egy boldog és teljes élethez.

2020. nov. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
hát ilyen síránkozással nem is fogsz csajt találni. Legyél férfi, változtass belső értékeiden, meg külsődön is, legyen önbizalmad és lesz csajod
2020. nov. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Mit jelent az, hogy nem kellesz egy nőnek sem? Próbálkoztál? Ha igen, hol? Nem mindig a pasikkal van a gond, az van bőven a nőkkel is.

Ne sajnáltasd magad, embereld meg magad határozottan, és előbb vagy utóbb biztos lesz valaki aki normális is.

2020. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Online társkeresőn próbálkoztam... senki nem ír vissza, aki meg visszair, nem akar randizni
2020. nov. 20. 00:39
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
Talán nem társkeresőn kellene.
2020. nov. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk ki kéne menni a szobából is néha.
2020. nov. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

1. Mielőtt egy nőnek megtetszenél, magadnak kell tetszened

2. Mielőtt egy nő beléd szeretne, magadat kell szeretned

3. Az online társkereső az húspiac. Ott csekély eséllyel fogsz olyan nőt találni, aki nem alkalmi kapcsolatot keres. És az alkalmi kapcsolatok a külsőségekkel és hódításokkal járnak kézenfogva. Oda kell, hogy legyen játszmád, mert egyébként labdába se rúghatsz.

4. Keress fel barátokat és érezd jól magad. A szerelem akkor bukkan fel a legkönnyebben, ha nem is keresed. De attól még járj ki és tartsd nyitva a szemed.

5. Az önbizalommal tudod a legjobban eladni magad férfiként.

2020. nov. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nos, jelenleg mindenkinek el kell fednie az arcát, minden ilyen hely zárva, másfél méter stop, és este 8 után már országos takarodó van. Így aztán marhára lehet ismerkedni...
2020. nov. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Magaddal kéne rendbe jönnöd először, mert a lelki sérültség eléggé taszító. Különösen az benne a riasztó, hogy aki nincs rendben önmagával, az kívül keresi a megoldást erre és azzal az elvárással támadja be a másik nemet, hogy az tegye őt boldoggá. Ilyen terhet nem szívesen vállal be egy egészséges önértékelésű ember, mert ebből nincs egyensúly. Márpedig a párkapcsolat alapja, hogy egyenlőek a felek, egyensúly van köztük, nincs alá/fölérendeltség, nincs segítő/segített helyzet. Mindketten megállnak a saját lábukon is. Úgyhogy neked önismereti meló kell és ha ebben gyorsabban akarsz haladni, felfogadsz hozzá egy jó pszichoterapeutát.
2020. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!