Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom elviselni, hogy...

Nem tudom elviselni, hogy szingli vagyok és nem kellek egy nőnek sem... magányos vagyok és depressziós, meg akarok halni😭Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 23:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
12%
Lehet hogy zárva van meg 8 útán már otthon kell legyél de napközben ki lehet menni találkozni stb stb.Visszont ha ismerkedtek elöbb most a neten és jól érzitek magatokat akkor már lehet találkozni 1-2 órára heti 1x mondjuk aztán 1-2 hónap múlva mondjuk már ha meg van az össz hang össze is tudtok jönni.De ez változó a mai világban van akik 1 év alatt jönnek össze van akik 2 nap alatt.De egyik se jó mondjuk a közép útat meg kell találni és ott érdemes össze jönni mert nem jó ha sokáig vártok egymásra de az se ha nagyon hamar össze jötök mert elöbb meg kell ismerni a másikat.De a végén úgy is szétmennek a mai kapcsolatok mert már más világban élünk.Meg hát nem is becsülik meg egymást a mai fiatalok ez a baj.Mert ha már benne vannak egy kapcsolatban akkor egy idő útán az egyik elbassza mint hogy örülne hogy van egy normális kedves párja.De hát nem becsüli meg a másik a párját akkor meg minek akar kapcsolatot.De komolyan mondom sose fogom megérteni.Csak az menyen bele egy kapcsolatba aki ugy is érzi hogy megtudja becsülni máskülömben csak tönkre teszi az embert
2020. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ismerkedtem neten, írtam sokmindenkinek, de nem akarnak randizni jönni :( nem tudjatok elképzelni milyen rossz érzés ez, mikor senkinek nem kellesz
2020. nov. 20. 17:37
 13/29 anonim ***** válasza:
25%
Nem fog mindenki vissza irni nyilván de 1-2 vissza fog.Volt már barátnöd?
2020. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Volt, de 1 hónap után elhagyott minden magyarázat nélkül :( tényleg fontolgatom már az öngyilkosságot, semmi értelme az életemnek
2020. nov. 20. 17:47
 15/29 anonim ***** válasza:
52%

Pff nők miatt öngyilkosságot elkövetni xd


Gondolkozz már. Ugyanolyan elcseszett és romlott emberek, mint te vagy én. A magányon nem csak egy barátnő tud segíteni. Barátaid vannak? Szoktál eljárni velük társalogni, vagy közösen csinálni valamit?

2020. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Igen vannak. De üresnek érzem magam, nyomasztja a lelkem hogy nem kíváncsiak rám a nők. Egész életemben csak az elutasítások érkeztek...:(
2020. nov. 20. 18:38
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmi hülyeséget. Tudom, hogy kilátástalannak és fájdalmasnak érzed a mostani helyzeted, de ez nem fog örökké tartani. Hívd fel a 116-123 számot, és mondd el mit érzel. Ha csak egy tanácsot megfogadsz itt egy idegen embertől, legyen ez.
2020. nov. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

10es nagyon jóó a válaszod, figyelt kérdésnek jelöltem ezt h máskor is elolvashassam amit irtál.

10es válasz csillagos 10es vagy csillagos 5ös😉.


Kérdező: edzél, fussál stbstb.ne kukksolj bent, vers a f.rkad inkább sétálj, vegyél egy kutyust de ha lehet akkor dolgozz h legyen társaság stbstb.Legyél minél többet emberek közt

2020. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

És mégis hol kéne ismerkednie?


A "járj társaságba" egy akkora bullshit tanács, a hajára kenheti...


Mondjuk én a göthös időszak után megpróbálok elmenni egy táncházba, pszichológusom is javasolta. Egyszerűen már nincs mit veszítenem. Társaságom nincs, barátnőm sose volt. Egy próbát ez is megér.


20F

2020. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
21%
Minek nő... Hogy később mégjobban padlón legyél minden téren? Marhára megéri.. Csak érdekből lesznek veled.
2020. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!