Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mi tévő legyek? És...

Nem tudom mi tévő legyek? És beszélni sem tudok erről senkivel sem.

Figyelt kérdés

Lassan mindennapossá válik, hogy körülnézve az életemben már egyszerűen elvesznek azok a célok amiért él az ember.

Magamról annyit hogy 27 éves vagyok és bár hiába kellene azt éreznem hogy megvan a legjobb esélyem a boldog életre valahogy mégsem. Hiába van jól kereső szakmám, vállalkozás, időm, valahogy az élet szociális része teljesen kihalni látszik számomra. Falun nőttem fel sokat ott is vagyok de lassan már csak a családom miatt. Hiába van Pesten lakásom és lenne rengeteg lehetőségem úgy érzem ez mind meddő lehetőség és fejben valami megakadályoz hogy kilépjek saját börtönömből. Furcsa de, Pesten állandó magányban vagyok, vidéken pedig már elfogytak a barátok, mindenki más csinál vagy csak már nem úgy gondolkozunk mint rég (én sem ők sem). Próbálok néha ismerkedni Tinder ilyesmi lenne is rengeteg lehetőség, de egyszerűen hamar érdeklődésemet vesztem a beszélgetésben vagy csak nem érti a másik fél a helyzetem vagy a kusza gondolataimban és ingadozó bánatomban elhülyéskedem. Csak akkor látom valamelyest pozitívan a jövőmet ha eltemetkezem a munkámban. Amint próbálok kicsit szociálisan is előre haladni barátkozni vagy ismerkedni egyszerűen a saját akadályaimba ütközöm.

Szexuális életem is emiatt kb romokban.

Úgy érzem mindennek az alapja egy egésszéges szociális háló még ha minimális is de az amúgy is intovertált személyiségem megfejelve ezzel nagy adag szomorúsággal...


Bánatomban már csak edzek, de azt is csak magányosan. Gondoltam már kellene valami csoportos dolog. Vicces felnőttként, családban még talán jó nagyot néznének is rá de érdekelt a hip-hop tánc, de ez az egész bizonytalanság meg a vírus helyzet is ráerősít egyszerűen mostanság csak két szó jár a fejeben. NEM TUDOM.


Szinte biztos hogy depressziós vagyok de valami miatt képtelen vagyok elmenni dokihoz. Mindig egyedül oldottam meg mindent az életemben, és ez visszatart, pedig valahol tudom hogy egyedül nem fog menni.


2020. nov. 11. 03:25
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én azt tapasztaltam, hogy nem szabad semmit eröltetni. Ne keress, majd rádtalálnak. Foglald el magad, nem rossz a magány, ez csak egy lehetöség. Most csinálhatsz azt amit akarsz és senki nem szól bele. Élvezd addig mit szabad vagy.
2020. nov. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor szocializàlodj
2020. nov. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Téged zavarna, ha egy nő a pénzedért szeret?
2020. nov. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Lassan már kenyér gondjaim vannak.
2020. nov. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Ha felmerül benned a segítségkérés gondolata, akkor szerintem sürgősen jelentkezz be egy pszichológushoz. Nálad jobb állapotban lévő emberek is járnak. Ezt a fajta depressziót inkább disztímiának hívják és akkor diagnosztizálható, ha ez az állapot legalább 2 éve tart. Gyógyszerek és pszichoterápia együttes használatával jól kezelhető.

(Persze ez csak tipp, nem vagyok szakember és ennyiből nem lehet diagnózist felállítani amúgy sem)

2020. nov. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1, szerintem ez baromság

2, igyekszem, de ez kb mintha repülnöm kellene törött szárnyal.

3, Nem értem

4, Sajnálom, hidd el a mentális jólét is fizikai alapszükséget, kívánom nálad is javuljon a helyzet.

5,Ha jobban belegondolok hasonló de nem ennyire erős gondolatok már 4-5 éve erősödnek bennem. Lehet ráveszem majd magam hogy elmenjek. köszi.

2020. nov. 12. 01:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!