Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kedjek, ha romokban az...

Mihez kedjek, ha romokban az életem?

Figyelt kérdés
Válófélben. A szerelmem akivel éltem elhunyt hirtelen. Egyedűl maradtam és nehéz érzések nyomasztanak. Nem tudom mihez kezdhetnék?
2020. okt. 22. 08:44
 1/3 Lena7 ***** válasza:
47%

Ha romokban van az életed, akkor építsd újra!


Ha válófélben vagy, viszont meg szereted az illetőt, akkor próbáld meg helyrehozni a kapcsolatotokat.


Mást nem írtál, de néha menj el a barátaiddal/egyedül kávézni, ebédelni vagy csinálj olyan dolgot amit szeretsz.


És kezdj el örülni az apró örömöknek.

Én is voltam nagyon nagyon méllyen, de sikerült kikecmeregnem belőlle és neked is menni fog. (Még ha most úgy is érzed, hogy ennél már nem lehet jobb)


Kitartást!

Vigyázz magadra 😊

2020. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Gyászold meg a szerelmedet, ehhez idő kell. A váláson legyél túl, nyugodj meg utána, ehhez is idő kell. Szóval amíg ezeken nem vagy túl, ne csinálj semmi hülyeséget. Hagyd hogy múljon az idő, és rendeződjenek a dolgok. Utána valóban újra kell építened az életedet. Ijesztően hangzik, de menni fog, sokan csinálták már meg.
2020. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első, hogy elmész szakemberhez, aki segít érzelmileg rendezni a mindennapokat. Fontos lesz az elfogadás a tovább lépés magadra tudatos figyelés hogy majd egy idő múlva jól tudd érezni magad. De csak is szakemberrel másképp megbolondulsz
2020. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!