Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam a családom...

FetKönig kérdése:

Miért érzem magam a családom közt is magyányosnak magam?

Figyelt kérdés

Sokminden eddig jól alakult az életemben. Egymás után összejött minden amit elterveztem, célt tűztem ki, sikerült elérnem. Voltak barátaim eltudtam hozzájuk menni, beszélgetni, hülyéskedni.

Mindenkivel közvetlen voltam. Segítettem mindenkinek akár mit kellett vagy kért.

Most pedig egyre inkább azt érzem, hogy nem illek sehova, nem fogadnak el csak kihasználnak, nincs csak 1 barátom mostanra "középiskolás owztálytársam". Hiába próbálok ismerkedni, nagyon sokan vussza sem írnak. Útcán is kedvesen leszólítok valakit rám se néz, ez a "saját magával nem áll szóba arckifejezés"

Kezdek bekattanni, amíg dolgozok elterelődik a figyelmem nem feszengek nem jut eszembe hogy egyedül vagyok mint egy darab sz.r. mihelyst végzek és hazaérek vagy megállok útközbe pihenni rámjön az a magány érzés. Vannak olyanok akik hasonlóképp vannak ezzel?


2020. okt. 11. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így. Nyilván szerezz barátokat stbstb addig meg foflad le magad vmivel, és akkor nem kell ilyeneken gondolkodnod. Nekem kb 5 évem így ment el, de többnyire sikeresen megoldottam a dolgot úgy h mindig csináltam valamit.


Illetve volt olyan is, hogy leálltam csövesekkel beszélgetni, mert ők legalább szóbaálltak velem. Persze adtam nekik normális cigit, meg megívtam őket sörre. Meg elmentem a nagymamámhoz, és kártyáztam az öregekkel. És ezek is segítettek.

2020. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdődő depresszió. Nézesd meg a mellékvesédet, és a kortizoltermelésedet.
2020. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2# miért nézessem meg? Nem értem az összefüggését..:/
2020. okt. 11. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? (Huszonévesen nem érdemes elkeseredned - még férfiak esetében is BÁRMI ÖSSZEJÖHET...) Mármint ha elsősorban párkapcsolatra vágynál és családalapításra.


Ha már túl vagy a harmincon azt talán NAGYON KORAI KAPUZÁRÁSI PÁNIKNAK is lehet nevezni - főleg 35 feletti életkor esetében...

2020. okt. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a mellekvese termeli a kortizolt, avagy stresszhormont.
2020. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!