Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki öngyilkos...

Van itt olyan, aki öngyilkos akart lenni?

Figyelt kérdés

Tehát már nagyon közel volt hozzá, hogy megtegye, de visszalépett, meggondolta magát.


És azóta hogy alakult az élete? Változott -e valami?


2020. szept. 28. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

En begyogyszereztem magam 15 evesen. De nemsikerult mert itt vagyok... :D

Azota tudom, hogy jobb igy, teljesen mas lett az eletem mint akkor...

Szakitas miatt tettem meg, talan az is benne volt hogy azuleim sem foglalkoztak velem elegge. Ezt lattam helyes dontesnek akkor....

24/L

2020. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Én 3 éve többféle módszerrel is megpróbáltam.

Egy szerelmi bánat miatt volt, és az miatt mert már akkor tudtam hogy nem lesz több barátnőm.

Egyébként 18 éve drogfüggő vagyok, és nem tudok leszokni. Ezért nem lesz soha normális életem, így ahogy van meg szenvedés az egész.

3 éve majdnem meghaltam az egyik kísérletemnél, és akkor (a halál kapujában) rájöttem hogy én ezt direktbe nem akarom megcsinálni..

Azóta meg sem fordul olyasmi a fejemben hogy tisztán végezzek magammal.

De pl az utóbbi időben elkezdtem direkt olyan drogokat (pl bika) használni, amiknél jó esély van rá hogy belehalok. Eddig nem jött össze...

35/F

2020. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Én sosem tettem rá kísérletet, de voltak helyzetek, mikor nagyon erősen elgondolkodtam rajta. Magam sem tudom, mi tartott vissza. Talán az életösztön.
2020. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Én nagyon sokszor gondolkodtam benne, de a gyávaságom visszatartott.

Hát azóta csak rosszabb az életem.:(

18/F

2020. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Én 14 éves koromban minden nap úgy keltem fel, hogy ma teszem meg mert már nem akartam elviselni azt ami otthon volt.

Azóta sokminden változott, van ami jobb van ami rosszabb lett.

2020. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Összecsaptak a hullámok a fejem felett.. Válás, gyerekelhelyezés.. A párom akivel éltem hirtelen meghalt. Szóval most megtenném Legszivesebben.. De a gyerekem miatt nem, igaz élő halott vagyok, de reménykedem, hogy megtalálom a kiutat...

Van olyan nap amikor közel állok hozzá..

2020. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már pár kísérletem, de egyik se volt komoly, mert gyáva voltam. A legutolsó kb. másfél éve volt. Az életem inkább egyre rosszabb, mint jobb. Gyakorlatilag minden nap gondolok rá, hogy megtegyem és szerintem idő kérdése csak, hogy mikor fog ténylegesen megtörténni a dolog. Az életem egy totális csőd, több mentális betegséggel és egy szerencsétlen, visszahúzó, mérgező családdal vagyok körülvéve. Hosszú évek óta igyekszem változtatni az életemen, orvosi segítséggel illetve anélkül is, minden előrelépés nélkül. 15 évnyi piálás után letettem a poharat, költöztem, igyekeztem/igyekszem hasznossá tenni magam, hátha változik valami, de egész egyszerűen egy vesztes vagyok (az egész családommal együtt), semmi nem sikerül. Mindennap azt kívánom, hogy bárcsak meg se születtem volna.
2020. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40/F egyébként
2020. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy tucat öngyilkossági kísérletem volt, gyógyszerek, xanax, altatók és pia, denaturált szesz, hypo, lúg, mély érvágások. Több pszichiáternél is voltam, de nem segítettek, sem ők, sem a gyógyszerek. Túl sok bennem a fájdalom. Felkötni magam azért nem volt elég bátorságom. Több, mint 10 éve megy ez és sajnos csak rosszabb lesz az állapotom. Bipoláris vagyok, agorafóbiás, szociofóbiás, írtózok mindentől és mindenkitől. Senkinek nem kívánom azokat, amiket átéltem a mentális állapotom miatt. Istenben hiszek, és abban, hogy egy éjszaka magához vesz, reggel nem kelek majd fel, és nem lesz több fájdalom. 23/F
2020. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kb 10 éves korom óta gondolkodtam rajta. Volt hogy borotva pengét tartottam a csuklómhoz. De féltem, hogy ha megpróbálom a tulélési ösztönöm megvéd engem és nem fogok elvérezni. Egy kicsivel a 20. születésnapom után megismertem valakit aki segitett kijönnöm a depresszióból és azóta keményen dolgozom, hogy jobb életem legyen. Rá fél évvel elvesztettem a szüzességem és mostanra már nagyon jól érzem magam.

21/F

2020. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!