Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek hogy lett öngyilkos az...

Kinek hogy lett öngyilkos az ismerőse, családtagja?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?

2020. szept. 26. 12:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Milyen érzés volt számodra?
2020. szept. 26. 12:13
 2/16 A kérdező kommentje:
Hogyan tette meg?
2020. szept. 26. 12:13
 3/16 anonim válasza:
20%
Én fagyállót fogok inni, ha továbbra sem lesz csajom, mert már unom, hogy közel 30 éves vagyok és még soha nem volt csajom, mert mindenki elutasított, akinek udvaroltam. Szóval nem akarok már sokáig nő nélkül élni. A prostikhoz meg nem akarok menni, mert én nem egyszer és nem pénzért akarok együtt lenni egy nővel, szóval senki se mondja, hogy miért nem megyek prostihoz.
2020. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

#3 csajozastol ezerszer jobb dolgok is vannak az eletbe.

Nehogymar ez legyen a legnagyobb bajod.

2020. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne ragadjunk le most a 2. kommentelőnél.

Nagyapám felakasztotta magát a garázsban.

2020. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Bocs, 3. komment.
2020. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Btw,en voltam a #4

Nekem csak haveromrol tudok, o kiugrott a vonat ele.

2020. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első (gyerekkori) cimborám felakasztotta magát a lépcsőházukban. Utána hónapokig eszembe jutott még, a miértek és a többi, néha elképzeltem, hogy ül mellettem a kocsiba is, csak nem látom. Beszéltem hozzá, aztán kínomban könnyek közt röhögtem, hogy milyen hülye vagyok. Szegény igazi lúzer volt, bármihez hozzáért, abból nem sült ki jó. Aztán a családja (az asszony) feltette az i-re a pontot, a sok veszekedés (gondolom), a pénztelenség stb. egy részeg hajnalon a végzete lett. A srác anyja megfogadta, hogy megöli a menyét, ha meglátja, szerinte ő hajszolta bele a fiát az öngyilkosságba. A sors fintora, hogy néhány évvel később a csaj lányát Keresztúron ugyanannál a lépcsőháznál késelte meg a barátja, és a lány belehalt. Ez a rész amúgy a hírekből ismerős lehet...

A második eset egy haverommal történt meg, szintén (valószínű) családi okok, ő vonat elé ugrott.

2020. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm az önvédelmi fegyverét vette a szájába a kocsijában.
2020. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm fia zacskót húzott a fehéret. Behúzta valami sátánista szekta, belekattant.
2020. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!