Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktál catfishingelni?

Szoktál catfishingelni?

Figyelt kérdés
Mikor kezdted? Milyen érzés? Utána nincs bűntudatod?

2020. szept. 17. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Utána kellett olvasnom, mit jelent, de 1. nem 2. ha ilyet csinálnék, baromi szar embernek érezném magam. Nem az a fajta vagyok, aki ilyenben örömét lelné, kicsinyes dolognak tartom.
2020. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem, mert jobban nézek ki előben, mint képeken. DE pl. a Facebook profilképemen kb. fel sem vagyok ismerhető, illetve ha nudes-ot küldök, ott meg szoktam kissé szerkeszteni a testem.
2020. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent?
2020. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én se tudtam, mit jelent

Amúgy nem csinálok ilyet, bár megesik, hogy AnoTalkon vagy más helyeken, ahol tudom, hogy maximum 10 percig beszélgetek valakivel, kamunevet használok. Ez nem tudom, mennyire fér bele a fogalomba

2020. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Néha szokunk harcsázni, persze.
2020. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Kamaszkoromban, még love.hu-n catfishingeltem. Még fiatalkorú voltam, unatkoztam, és úgy próbálgattam beszélni férfiakkal. Soha nem volt szándékomban találkozni velük, csak kíváncsi voltam, miket mondanak.
2020. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm aki belinkelte. Dobtam a pacsit. Nekem pont fordítva volt egyszer picit. Össze jöttem buliban egy csajjal, másnapra ledumáltunk egy randit, de úgy be voltam karmolva, h nem emlékeztem h néz ki. Ráadásul jött vele 3 barátnője, és fogalmam nem volt, mi a lókuki van. Rég nem jutott már eszembe. Csak most belegondoltam, h én még smaroltam is vele aznap, úgy nem tudtam, kihez megyek. Amúgy a kérdésre válaszolva nem szoktam ilyet csinálni.
2020. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól leírtad mi az. Szép volt.
2020. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régen volt egy sorozat, amiben ilyen hülyéket buktattak le. Kamureg volt a címe.

Elég undorító. Volt néhány kamuprofilom nekem is, de trollkodtam, nem pedig ártatlan embereket etettem be.

2020. szept. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!