Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert foglalkozom ennyit...

Miert foglalkozom ennyit masok eletevel? Tulsagosan irigy lennek?

Figyelt kérdés
26 eves srac vagyok, aki most vegzett az egyetemen es most kezd el csak teljes allasban dolgozni. Nem sok baratom van, bar a Facebookon es Instagramon van vagy tobb ezer, jo hogyha 10-20 emberrel tartom ebbol szemelyesen a kapcsolatot. Maganyosnak is erzem magam, nincsen baratnom, mikozben azt latom, hogy a korombeli ferfiaknak mind van baratnojuk, valaki mar hazassagban is el. En meg meg azt nem tudom, hogy 2 het mulva mit fogok csinalni. Eszrevettem magamon, hogy ahelyett, hogy sajat magam probalnek valtoztatni, inkabb masok maganeletevel vagyok elfoglalva, nezem, ki hova utazik, ki hazasodik, ki mit csinal. Neha mar olyan feltekeny vagyok 1-1 haveromra akinek osszejon a randi, hogy amikor latom, hogy online van, rogton rairok. Sajnos szerintem ez mind onnan taplalkozik, hogy eddig 26 ev alatt 1 baratnom volt, de az is megcsalt, es mar lassan 1 eve nem voltam lannyal, vagy akivel veletlenul osszejohettem volna vegul eltavolodott. Nagyjabol 2 eve latom magamon hogy jobban lekot masok elete mint a sajat magamon. Vajon hogyan tudnek ezen valtoztatni hatekonyan? Masnak is volt hasonloban resze?

2020. szept. 13. 22:42
 1/4 A kérdező kommentje:
*Nagyjabol 2 eve latom magamon hogy jobban lekot masok elete mint a sajatom.
2020. szept. 13. 22:42
 2/4 anonim ***** válasza:
25/F vagyok, dettó ugyanaz történt mint veled. Annyira belezúgtam egy lányba, csak avval foglalkoztam mit csinál, mit csinálnak a barátai, hogyan kerültek közel hozzá. Csak más életével foglalkoztam. Depressziós is voltam miatta de elég komolyan, öngyilkosságot is próbáltam. Mindenképp amit javaslok, hogy először is gondold át, ha nincsenek barátaid jelenleg, vagy ismerősök akivel szivesen tartod a kapcsolatot. Egy időre blokkold le a Facebookot meg Instagrammot. Közösségi oldalakon ne feledd mindenki csak a jó dolgokat pósztolja. És sok embernél depressziót okoz, mivel azt hiszik ezeknek az embereknek milyen csúcs életük van, minden összejön nekik. Nyaralnak, randiznak stb. De nem tudjuk háttérbe mi zajlik, lehet adósággaik vannak, lehet ők is depressziósok csak elrejtik stb. Egy időre jobb felfüggeszteni az ilyen közösségi oldalakat, még magadra találsz, mi is amit igazán szeretnél. Pár hónap alatt megváltozol majd és nem fogsz törődni a többiekkel.
2020. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nalam az a legrosszabb, hogy minden evben joforman van egy olyan haverom, akivel joban vagyok nagyon, de neki bejon az elet, nekem nem. Van hogy kifejezetten rafeszulok, amikor tudom, hogy randira megy, aztan meg igazan feltekeny leszek, ha megtudom, hogy ossze is jott neki. Persze ezt probalom leplezni, es gratulalok neki, de mindig elkepzelem, hogy en is lehetnek a helyeben, csak nincs eleg ver a pucamban egy randihoz se.

Social media: az megint egy mas teszta, van olyan lany ismerosom aki tavaly 1 honapon at posztolt az eskuvojerol, iden pedig joforman az egesz hazukat bemutatta az instan vadidegeneknek, amit a gazdag 15 evvel idosebb ferje vett neki. Nyilvanvalo, hogy ezek az emberek nem elnek boldog hazassagot.

2020. szept. 13. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt tolja mindenki hogy milyen szerelmesek es boldogok, amikor meg szakitas van, valahogy sunnyognak a szönyeg alatt es titkoljàk.
2020. szept. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!