Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lanyok. Valakivel történt már...

Lanyok. Valakivel történt már olyan hogy eddig minden pasi csak kihasználta és /vagy dobta? Meséltek hogyan elitek meg vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mások által szépnek tartott lányról van szó.
2020. aug. 24. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Szarul élem meg. Egészen kamaszkoromig megvoltam elégedve magammal, volt egészséges szintű önbizalmam, önbecsülésem. Aztán bejöttek a képbe a pasik.. elrontottak mindent és azóta csak árnyéka vagyok önmagamnak. Pedig már jócskán elmúltam kamasz ez a “vicc”. Elveszett az évek alatt minden önbizalmam, mert folyamatosan azt kaptam, hogy nem vagyok elég jó. Pedig nem vagyok csúnya, átlagos, csinos nőnek tartanak amúgy például a baráti, ismeretségi körben is. Régen én is annak tartottam magam, mostanra azonban...

Nem tudom mi a baj, mert előfordult már olyan is, hogy egy sràc szégyellt engem az utcán a barátai előtt, a kezemet se fogta meg. Hát jó szarul esett. Számtalan példàt felhozhatnék mèg hogyan bántottak meg, teljesen tönkretettek lelkileg. Közben meg làtom, hogy mások ennyi idősen már esküvőznek. Én meg egyedül maradtam és azt érzem jó sz@r nő vagyok. Valahol a szívem mélyén tudom, hogy nem, csak sajnos màr annyira áttapostak rajtam, hogy nincs erőm mást hinni. Mindig adtam magamra, most is adok, aztán a legkedvesebb amit kaptam az volt, hogy kevés vagyok. Hát köszi. De már elfogadtam, nem keresek senkit. Nem is tudok már megbízni senkiben, ami néha már megrémítsz. Mindenben keresem a csapdàt.

2020. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Bár én kapcsolatban vagyok 2 éve lassan, de az eddigi exeim szakítottak velem és akárhányszor randiztam/alakulóban volt mindig faképnél lettem hagyva.... persze van kevés kivétel akik összejöttek volna velem, de velük meg én nem.A többi pedig mind lerázott.Én is szép vagyok(mások szerint), diplomás, normális...Sose tudom meg az igazi okát , de magamat hibáztatom és emiatt nekem is sokat elvett az önbizalmamból....
2020. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Egyes... Te még most is kislány ágy bármennyi éves vagy.. tipikusan másokra fogod a saját gyengeséged..

De ez általános hiba az emberek között, nem tudják pontosan mit akarnak bele mennek ezer meg egy kapcsolatba és persze mindig ők az áldozatok... Talán ha megfelelő érett gondolkodással bírták volna akkor amikor még csak ezt hitted magadról, akkor nem ért volna ennyi csalódás.. igen a legtöbb embertől ezt kapod de a legtöbb ember nem is érdemli meg hogy a földön létezzen, csak gondolkodni képtelen divat droidok vannak manapság akik közel sem kapnak megfelelő érzelmi és egyéb nevelést... Ezek után ne csodálkozz ha tapasztalatlan tini korodban folyton rossz tapasztalatok értek... Ahogy te is éretlen voltál és vagy a csávóid is azok voltak nem kell ezen ki akadni.. önvizsgálatot kell tartani nem másokra mutogatva megmagyarázni mitől lettél ilyen ember... Létezik ilyen, hogy a társadalom lerombolja egy ember önbizalmát és hasonlók de azok sokkal szélsőségesebb példák, te csak egy vagy azok közül akik nem tudták mit akarnak és rossz döntést hoztak ennyi...

Ugyanez igaz minden nőre és férfira aki a másik nemet okolja... Túl sok a kapcsolatra és szaporodásra alkalmatlan ember, persze ilyet nem szabad kimondani mert rögtön támadnak akik magukra ismernek...

A sok ostoba dolog helyett amit például érettségi miatt kell megtanulni, foglalkozhatma mentál higiéniás szakember a fiatalokkal, hogy tanuljanak meg szeretni, elfogadni és gondolkodni. De akkor nem válna belőlük engedelmes biorobot, aki bér rabszolga lesz..

2020. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Az első kapcsolatom hosszú volt de mióta annak vége lett nem tudtam osszehozni egy normálisat sem. Én is elvileg szép vagyok, kedvesnek, okosnak tartanak az emberek. De valahogy a férfiakkal pár randinal tovább nem jutunk. Mert akkor jön tőlük az a szöveg hogy "nincs veled semmi baj, csak nem tudnék beléd szeretni". Mikor egy két ember mondja ezt még elhiszed, de mikor már az ötödik, tizedik akkor már nehéz elhinni hogy tényleg nincs veled semmi baj. Szóval elég szarul élem meg. Ha legalább tudnám mi velem a baj akkor valtoztathatnek, de senki nem olyan gerinces hogy megmondja.
2020. aug. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nalam szerintem az a gond, hogy hajlamos vagyok magam alàrendelni a màsiknak. Megfeleltsegi kenyszer stb.ugy vettem eszre sokkal nagyobbra ertekelik azokat akik kiállnak magukert "uraljàk" a kapcsolatot, vagy van hangjuk, feszt megsértödnek mindenen,vagy vannak celjaik kilatasaik biztonsagos anyagi helyzetük, ugy ahogy, de zajlik velük az élet, nem pedig azt, aki csak "csendben megbujik" egy ölelésben es akkor màr minden rozsaszin neki.


Annyit tanultam eddig belöle lehetsz akarmilyen "jo" nö,vagy bombanö is, nem ér semmit, mert a hàjas fogatlan rozi meg 10 éve van ferjnel es nem cserélgetik le màsra soha, erdekes.

2020. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!