Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor fog engem szeretni...

Mikor fog engem szeretni bárki is?

Figyelt kérdés

Nem az a fajta ember vagyok, aki követeli a szeretetet, csak remélem, hogy egyszer szerencsém lesz megtapasztalni ezt az érzést.


Én sok embert szeret(ek)tem, de sohasem éreztem, hogy kölcsönös lenne. És nemcsak képzelgek, írok is néhány példát, hogy nagyjából el tudjátok képzelni a dolgot;


Testvéreim már elköltöztek, mivel idősebbek nálam. Nem laknak messze egyébként, körülbelül 2 km, de lehet kicsit sokat is mondtam. Az egyik tesómnak már gyereke is van, teljes mértékben megértem, ha nem akarnak jönni hozzánk vagy hozzám állandó jelleggel. De sokszor szíven vág az érzés, hogy inkább mennek másfele, ha van idejük. Barátokkal több időt töltenek el, mint velem, engem sosem keresnek. Volt olyan, amikor megleptem őket egyenként, elmentem hozzájuk. Egyiken sem láttam semmi örömet, így 10 perc ottlét után elköszöntem, nem marasztaltak.


Mamámékhoz szoktam menni, az egyik szokott örülni, de nem igazán beszélget velem, a másik többször rám rakta már a telefont, ha csak felhoztam a témát, hogy meglátogatom Őket. Mivel nincsenek barátaim, így a családom társasága a mérvadó számomra, de ha lennének sem hinném, hogy a második helyre kerülnének, de lehet kevésbé fájna mindez.


Szüleimről nem szívesen írok. Nagyon közömbösek velem. Ettől függetlenül tisztelem és szeretem Őket, de sosem figyelnek rám, maximum bólogatnak vagy pedig sóhajtoznak, amikor beszélek. Ilyenkor abbahagyom, és elsétálok két helyiséggel arrébb. Nálam ez mindennapos, mert én hülye mindig kommunikációt remélek.


Párkapcsolataim voltak, nem is kevés. Így visszaolvasva is azt mondom, hogy a férfiak a legnagyobb csalódásaim az életben. Hol megcsaltak, hol elköszöntek örökre. Senkinek sem könyörögtem, elfogadtam bárkinek a döntését, de az még rosszabbul esett, amikor a ''miért?'' kérdésemre nem jött válasz.


Jelenleg van kialakulóban egy újabb kapcsolatom, de nem bízom benne, és nem a csalódásaim miatt, hanem mert sokszor felhozza a témát, hogy milyen különbözőek vagyunk. Rákérdeztem, hogy miből gondolja így, de a válasza alapján úgy éreztem, mintha minden zavaró lenne bennem. A szüleim is így érzik szerintem, és bár nem beszélgetnek vagy töltenek velem elegendő időt, érdekli őket, hogy kivel leszek majd együtt, és megkérdezték a leendő páromat, hogy mi van/lesz velünk. Ő pedig elmondta nekik, hogy még nem szeret, de elvan velem.


3 hete ismerkedünk, így nem is vártam nagy szavakat, viszont az eddigi tapasztalataimból merítve igaz, hogy ilyenkor még ki sem alakul semmi, de valószínűleg nem is fog.


Bármit teszek, minden hiábavaló. És kezdem magamat is annak érezni, gondolataim nagy része arra épül, hogy mi az, ami ennyire undorítja az embereket bennem. Mert valami biztos nem oké velem... (18L)


2020. júl. 20. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Te szereted magad?
2020. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre lehetetlen a leirtak alapjan valaszolni, csak talalgatni lehet, de az nem valoszinu, hogy barhova is vezetne.


A leirtak alapjan nekem nem ugy tunik, hogy veled lenne a problema, viszont a valosag meg akar az ellenkezojet is bizonyithatna.


En 23 eves koromig kerestek, hogy mi lehet a baj velem, mire sikerult elfogadnom, hogy nem vagyok olyan, mint az atlag.

2020. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze én sem érzem magamat teljes mértékben odaadónak, ha úgy érzem, hogy bolondot fognak belőlem csinálni. Ez viszont nem azt jelenti, hogy elzárkózok mindenféle kezdeményezéstől, és magamba fordulok, csak figyelem is a másik felet, hogy ne legyek számára sok, sem kevés.


Az első válaszolónak a kérdésére pedig nehezen tudok igent vagy nemet mondani, regényt most nem szeretnék írni, így az a válaszom, hogy elfogadom magamat, és egy kicsit jobban szeretem magam, mint mások engem, és megértem azokat a dolgokat velem kapcsolatban, amiket mások lehet nem. Igyekszem teljessé tenni a szeretetet, és amit nem kapok meg, azt kárpótolom, mint pl a beszélgetést. Mással nem tudok, beszélgetek önmagammal, tehát hangosan gondolkodom. A saját magam társa vagyok, és igyekszem átadni magamat annak a személynek, akitől szerelmet, kötődést vagy bármit is szeretnék, míg el nem szakadok teljesen önmagamtól.

2020. júl. 20. 16:02
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Mindig van párkapcsolatod de azért sírsz hogy nem szeret senki...


Szerintem itt az ideje, hogy te magad keress párt és ne csak befeküdj valami idióta alá aki egy szép mondattal felszed téged.

2020. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es.


Attól, hogy valakinek van párkapcsolata, az nem jelenti azt, hogy szeretve van.


Attól, hogy valakinek van párkapcsolata, nem biztos, hogy összefekszik a másik féllel.


Attól, hogy valakinek van párkapcsolata, attól még Ő maga is tehet és tett is azért, hogy legyen.


Stimmt?

2020. júl. 20. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

"attól, hogy valakinek van párkapcsolata, nem biztos, hogy összefekszik a másik féllel"

Hat mit csinálnak ? Sakkoznak az agyban ?

2020. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os, a legtöbb kapcsolatom rövid életű volt. Nem hiszem, hogy 3 nap után már dugni kő, de lehet Nálad így működik. Kinek mi...
2020. júl. 20. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
3 nap az nem kapcsolat...de meg 6 nap sem.
2020. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

7# Tehát még sosem volt igazi kapcsolatod.


Ha nem voltál szeretve a párkapcsolatodban akkor az csak rajongás volt a részedről.


Ha nem feküdtetek le, akkor az szintén nem kapcsolat, csak ismerkedés...


Ezen leírások alapján igenis egy elveszett kislány vagy, akit csak felszednek a férfiak.


Szerintem először fel kellene nőni, tisztázni magadban hogy mi is egy párkapcsolat, kit keresel, nemet mondani olyanoknak akik nem hozzád valók és egy kicsit kezedbe venni a sorsod.


Nálam 4 hétig tartott az ismerkedés egy nővel, jól éreztük magunkat egymás társaságában, sokat nevettünk és csak ezután csókolóztunk és feküdtünk le. Volt időnk megismerni egymást és nem csak beleugrottunk a dolgokba, mindketten éreztük a másik érdeklődését és szeretetét. Pedig mi 30 évesek vagyunk.

2020. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az, én odáig sem jutok el senkivel, hogy együtt legyünk normálisan.
2020. júl. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!