Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szept.1. én volt p. é. -m....

Szept.1. én volt p. é. -m. Akkor voltunk egyutt a párommal. Nem védekeztünk, mert már szeretnénk kisbabát. Szerintetek?

Figyelt kérdés
végül is már lassan 6 éve együtt vagyunk. együtt élünk, van lakásunk... kb 2 napja kezdtem rosszul lenni. most vasárnapra nem várom... :) enyhe hányinger, alhasi enyhe görcsök,.. tegnap elsirtam magam mikor viccből veszekedtünk... a szagokra is egyre érzékenyebb az orrom... reggel óta nem birok bemenni a fürdőbe, mert allandoan erzem a parom parfümjét... és nem passzol... :) és ma kezdtem érezni h leszakad a derekam... fáj a fejem, a melleim kezdnek egyre érzékenyebbek lenni... a teszt még korai lenne... Szerintetek?

#terhesség #tünet #terhességi teszt mikor
2013. szept. 9. 12:50
 1/8 A kérdező kommentje:
mensi előtt nem szoktak lenni ilyen tüneteim... max a pattanások... de most azok sem jönnek... sőt mintha egyre jobban tisztulna ki az arcom. kb 1 éve nem szedem az antibébit. azóta problémás a bőröm... fáradékony, olykor feszült vagyok az elmúlt napokban,,,
2013. szept. 9. 13:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mostanában lesz a beágyazódás.A tüneteidet a görcsös akarás okozza,hogy gyereket szeretnél,ez keveredve a premenstruációs tünetekkel.Elég,ha nemvárt napján tesztelsz,addig nincs mit kimutasson,még nem ágyazódott be.
2013. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már vannak tüneteid, de inkább csak bebeszéled. A megtermékenyített petesejt 5-7 napig csak vándorol a petevezetékbe és a méhbe, ekkor még "semmi" köze hozzád. Utána újabb 5-7 napig beágyazódik a méhfalba és ez után kezd annyi hcg lenni, hogy az valóban rosszulléteket okozzon. Az a jellemző hogy, kb. 6 héten kezdődnek a rosszullétek. Ilyenkor esetleg fáradékonyság ami jelentkezhet, de sírás és társai ilyen korán még nem szokott jelentkezni. Persze lehet, hogy terhes vagy, de z biztosan majd csak akkor derül ki ha nem jön meg és tesztelsz.
2013. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
alig várom a vasárnapot!!! :) de remélem h nem csak késés lesz... nem akarom a babát görcsösen... meg eddig nem is próbálkoztunk... csak kicsit furcsán érzem magam... nem tudom pontosan megmondani mi is az amit érzek... de ilyet még nem éreztem... :) a baba jön amikor jönnie kell... :)
2013. szept. 9. 13:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg vki hasonló tünetekkel?
2013. szept. 9. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is szeptember 1-én voltam együtt a párommal, szintén peteérésem volt. Örülnék, ha terhes lennék, ezért én is odafigyelek minden apró jelre, de én még nem tapasztaltam semmi különöset. (Bár ma mintha megkeményedett volna az alhasam, de az lehet mástól is)


Azért remélem összejött nektek a baba. :) Várom az eredményt. :)

2013. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
végre valaki aki egy cipőben jár velem... :) akkor te is kb vasárnapra nem várod... :) na akkor hétvégén már okosabbak leszünk... én is szoritok nektek... :)remélem mind a ketten babásak vagyunk :)
2013. szept. 10. 09:46
 8/8 A kérdező kommentje:
remélem vasárnap nem csak késés miatt nem fog megjönni... kb májusban volt egy 2,5cm cisztám... azóta mindig késik 1-2 napot... :( addig mindig pontos 28 volt... annak ellenére is h kb 1 éve nincs antibébim... amit nem is azert hagytam abba, mert babát szerettem volna, hanem mert lecserelte a doki a legujabb legmenőbbre, es nagyon komoly egészségügyi gondokat okozott... akkor abba hagytam... és azt mondtam soha többé antibébit...
2013. szept. 10. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!