Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A baratomat meg szeretnem...

A baratomat meg szeretnem lepni a fifa 19-el, de en karacsonyra gondoltam, mivel nem lesz elobb semmilyen unnep amikor adhatnam neki, de o nagyon szeretne most es lehet hogy akkor mar nem szeretne. Adjam oda neki csak ugy vagy varjak karacsonyig?

Figyelt kérdés

#ajándék #karácsony #FIFA #mikor adjam oda neki
2018. szept. 16. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:
lenne neki otletem karacsonyra ha ezt most odaadom neki de a szuleim megis megertik ha karacsonyra veszek egy ilyen aru ajandekot es nem csak ugy.
2018. szept. 16. 12:34
 2/4 anonim válasza:
Szerintem add oda neki most mert ha nem akkor lehet megveszi ő hamarabb, karácsonyra meg készíts neki te valamit vagy valami kisebb kaliberű ajándékot adj.
2018. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben,de azt mondja hogy ha megveszem neki buntudata lesz,hogy kihasznal,de tudom hogy nem hasznal ki.Nagyon tetszik neki ez a jatek,orakon at tudna beszelni rola es ezert akarom megvenni neki,mert tudom ezzel felhotlenul boldog lenne de buntudata lenne,viszont nagyon szomoru hogy a csaladjaban nem kapja meg senkitol
2018. szept. 16. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Jovo ilyenkor pedig megkapja az uj parjatol a fifa20at XD

Ne erts felre, nem altalanositok,de elegge fiatalnak gondollak titeket ez alapjan amit irtal.


Inkabb vmi olcsobb es idot allob ajandekokat vegyetek egymasnak.


Mert ugye a fifa sorozat lenyege, hogy minden evbe uj van belole, es kb muszaj megvenni annak aki komolyan akar vele jatszani, mert a regebbi reszekre nem erkeznek uj frissitesek es a jatekos allomany is kihal.

2018. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!