Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fura lennék? Más is van így...

Fura lennék? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Vannak napok pl a mai mikor nem igazán szeretnék ténylegesen úgy senkivel sem kommunikálni, csak otthon lenni és olvasni vagy feküdni. Van barátom jelenleg nyáron nem tud Pesten lenni, de szeretne mindennap beszélni messengeren. Szeretem, de nincs kedvem jelenleg telefonozni. Külön élek már a családomtól, őket könnyebben megoldom ezeken a napokon, szimplán később másnap, amikor jobb akkor visszahívom őket.


De valahogy ilyenkor végtelenül szomorúnak érzem magam és ténylegesen csak egy kis fekvés és olvasás, ami feltud vidítani.

Tényleg csak egy évben egy pár ilyen napról van szó.

22L



2020. jún. 29. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy egyedül akarsz lenni nem probléma. Az hogy ez alapvetően végtelen szomorúsággal társul már inkább
2020. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is van ilyen. Sajnos ilyenkor még inkább beszélni akar a barátnőm, mert "rossz" kedvem van. Mondtam már neki, hogy csak kell egy kis egyedüllét, de ő nem szokta megérteni.
2020. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mire gondolsz, és azt hiszem, hogy ez lenne az egészséges mennyiségű introvertáltság.

Nekem is vannak ilyen "mindenkihagyjonbékén" időszakaim, amikor csak magamra szeretnék koncentrálni, de 1-2 nap után már vágyom a társaságra, és egy kis pörgésre.

Ha veled is hasonló a helyzet, akkor szerintem azzal nincs gáz :)

2020. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nálam is van ilyen, sokszor húzom napokig, hogy beszélgetnem kelljen emberekkel.

Mondjuk nálam inkább a rosszabb időszakok alatt jön elő (ha valami más probléma elnyomja a figyelmem, elveszi az energiám, amit nem szeretnék mindenkinek ecsetelni).

Ilyenkor van, hogy egy hónap kell, amég újra “extrovelrtált” leszek, máskor egyébként nagyon is vágyom a társaságra, utálom ha nincs itt a párom, vagy magamra maradok.

Amúgy amit te csinalsz, teljesen normális. Jó ha néha igényled az egyedüllétet. Ez azt jelenti, te egyedül is lefoglalod magad, jól el vagy, erős személyiség vagy, nem lógsz mindig másokon.

2020. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajna nekem túl gyakran van ilyen hangulatom erre az elvonulásra.

Dolgoztam emberekkel az se segített ezen, sőt csak rontott a helyzeten.

Lehet azóta szeretek még jobban egyedül lenni. Néha van, hogy hétvégén ki se mozdulok egyáltalán.

Persze néha én is vágyom társaságra is akikkel el lehetne menni bulizni.pl vagy kirándulni. De, ha nincs akkor feltalálom magam egyedül is. Az évek alatt rájöttem, hogy lehet élni egyedül is. Sokszor azért fáj is, hogy nincs legalább egy valaki akivel heti rendszereséggel lennének programok akiben megbízhatok.

2020. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!