Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék egy barátnőt,de nem...

Szeretnék egy barátnőt,de nem tudom hogy kell csajozni?

Figyelt kérdés
Sosem tudom,hogy mik azok a dolgok,amiket nem szabad mondani,különben nem tekint rám férfiként,stb, csak adom magam. És mikor butaságot mondtam,akkor kampec lett. És ugye volt egy emberem,aki mindig elmagyarázta,hogy éppen mi zajlik. És vele mindig sikerült,de ő most erre nem ér rá...hol találnék egy olyan embert,aki végigkisér,és elmondja,hogy ilyenkor mit hogyan?
2020. jún. 22. 16:52
 1/10 Thispain ***** válasza:
23%

Az Inteligens ismerkedés nevű facebook oldalon nagy valószínűséggel találhatsz információkat a témában.


Egyébként milyen butaságok miatt lett kampec?

2020. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként keress valakit, aki tetszik, ne csak úgy általánosságban akarj barátnőt.
2020. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
31%
Tindér és a csajnak küldd el neki a fszodat.
2020. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

"mik azok a dolgok,amiket nem szabad mondani"


És így akarsz leélni egy életet, hogy mindig azon gondolkozol, hogy mondhatsz e valamit vagy sem?

2020. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Az első baj, hogy tiszta görcs vagy.


Kérdés:

Hány éves vagy?


+ ne feledd minden ember más a nemeken belül is, hiszen a személyiség, IQ, EQ, mentalitás, értékredn stb... Mindenkinél más, az meg megesik, hogy vannak tulajdonságok, amik sablonok, de az se mindenkinél.


Én pl páromat addig nyúztam, amíg ki nem mondta mi jár a fejében.

Sok rossz tapasztalatunk volt.

Neki nők terén, nekem pasik terén.


Ahogyan apránként kibontakozott s mert hangot adni a gondolatainak intelligrns módon, elmosolyodtam, megöleltem és annyit mondtam:


Ez az összecsiszolódás része: Kommunikáció.


Igaz, hogy a verbális kommunikáció alig 7%-a a teljes kommunikációnknak, de jelentősen fontos.


Az pedig nem mindegy, hogy egy sablon IQ-n alulival beszélgetsz vagy értelmes személlyel, aki nem csak önző módon csak saját magát látja a kapcsolatban.


Erre sok pl-t tudok mondani nőben, pasiban is.


A hűtlenségre is mindkettő nem részéről.

Párom és én tudnánk mit mesélni.


Rengeteg jól induló kapcsolatot meg tud ölni az, ha nem csiszolódnak össze a párok és csak homokba dugják fejüket.


Mi pl mindent megbeszélünk.

Befekszünk a teli kádba jó meleg vízben s békésen élvezve egymás társaságát beszélgetünk.


Számomra azok nem párok, akik annyit se mernek oda mondani:

Büdi a szád vagy pl nekem ez a póz szexben nem jó...stb


A sok pici kellemetlen elhallgatott dolog pedig eltávolodást eredményez.


Az idősebb generációknál is vannak ilyen gondok, az egyre fiatalabbaknál pedig egyre nagyobb gondokat okoz pl az én központúság, kommunikációs problémák/gátlások, érzelmek és helyzetek megfelelő kezelése...stb


Egy elég nagy témakör tud ez lenni, főleg ha elmerülünk a részletekben, amibe bele se gondol sok ember, mi mivel függ össze.

2020. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Lányként mondom, hogy ha úgy állsz hozzá, hogy "mit szabad mondanom" az már rég rossz. Nem tanulni kell ezt, meg taktikázgatni, meg manipulálni és félrevezetni a lányt. Ha ezt csinálod, abból max egyéjszakás lesz, vagy egy szar rövidtávú kapcsolat. Őszintének kell lenni és önmagadat adni.


Én amúgy tinderen ismerkedtem meg a párommal. Egyikünk sem görcsölt rá, csak poénkodtunk.

2020. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez alatt hogy mit mondasz azt értettem,hogyha mondasz valamit,annak eredményei lesznek....hogy hogy tekint rád... Sokszor elrontottam a dolgokat,és néha azt se tudom mit mondjak. Mindig erdeklodok de en sose kapok erdeklodest...
2020. jún. 23. 05:10
 8/10 Thispain ***** válasza:

Az elején nem is kell, hogy kapj érdeklődést. Amíg az érdeklődésedre reagálnak, addig van esélyed. Egyébként abből a szempobtból, hogy hogyan tekint rád a nő, nem kell, s nem is szabad figyelembe venned azt, hogy mit mondasz. Csak az számít, hogyan mondod, de az is téged kell, hogy tükrözzön.


Nagy valószínűséggel, ha így jársz el, a nő gondolni fog valamit rólad, viszont végső soron nem ez fog számítani, hanem az, amit érez veled, és a rólad gondolt dolgokkal kapcsolatban.

2020. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy ha az, amit mondasz, nincs összhangban azzal, ahogy viselkedsz, meg amilyen tényleg vagy, akkor azt a legtöbb ember azért megérzi, egy okosabb lány pedig pláne átlát rajta.
2020. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval hol találhatnék egy vezért aki végigkísérne és elmagyarázná közben,hogy mit miért,mi hogyan,és hogy kell,ha szerzek egy ilyen nőstényt? :D
2020. jún. 23. 18:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!