Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan változtathatnék magamon...

Hogyan változtathatnék magamon? :O

Figyelt kérdés
Zárkózott vagyok, és rossz az önértékelésem. Igazából ennyit tudok magamról. Több lány is nyitott már felém egyértelműen, nem csak jelzésekkel, és én akkor sem tudtam mit kellene reagálnom. Vagy ha tudom is, félek mert nem kommunikáltam sokat eddig lánnyal, és nem jut eszembe semmi értelmes, vagy nem tudom. Nem arról van szó, hogy félek, van már némi önbizalmam a sok csak pozitív visszajelzés és érdeklődő lányok miatt. Mégis egyedül vagyok még mindig. Most már szeretnék kapcsolatot, de csak várom a következő próbálkozást, és ha eljön megint nem reagálok majd semmit. Tudom, hogy ez nem normális, de ha ezt elmesélném egy pszichológusnak, leesne a székről vagy hazaküldene. :O Ha valaki volt ugyan így, és sikerült neki kijönnie ebből, nos örülnék ha megosztaná velem a tapasztalatait, hogy mégis hogy sikerült. :)
2020. jún. 19. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig a pszichológus tudna ebben segíteni.
2020. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de az most nem opció sajnos. :(
2020. jún. 19. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy esne le a székről, mért esne? És mért küldene haza? Hogy jut eszedbe ilyen? És mért nem opció?

Amúgy meg viselkedjél normálisan, semmi különös módon, ne legyél betojva. Menj bele a beszélgetésbe, majd hívd el moziba vagy fagyizni. Azért kezdeményeznek a lányok, mert tetszel nekik. Semmi extrát nem várnak el tőled, csak azt, aki vagy.

2020. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most valamire rávilágítottál, legalább már tudom mit is érzek, szóval attól félek a leginkább, hogy biztosan többet várnak el tőlem, külső megítélés vagy hasonló alapján, mint ami valójában vagyok. Akkor ez a probléma velem, ezzel kellene valamit agyban kezdenem, mert sok mindenen túljutottam már egyedül a gondolataimmal. Már "csak" ezen és a kommunikációtól való félelmen kell valamit változtatnom... Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jún. 19. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!