Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változtathatnék magamon?

Hogy változtathatnék magamon?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellős, csendes lány vagyok nem tudok miről beszélgetni az emberekkel mert úgy érzem untatom őket nincs közös témám velük.. Barátom is van őt sem értem miért van velem mert az exe olyan életvidám, beszédes lány, az ellentétem.. és ha a barátomnál vagyok a családja is mondja hogy milyen csendes vagyok és ez olyan rossz:( pedig az igazi énem nem ilyen csak azt inkább a testvérem ismeri ő ismer a legjobban, vele nőttem fel..

Mit tegyek hogy próbáljak nyitni az emberek felé? És miről beszélgessek velük ha épp nincs adott téma? Segítsetek légyszi, így teljesen depressziós vagyok:(


2016. jan. 1. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Politizálj! Arrol mindenki beszél
2016. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a fejedben kellene rendet tenni!
2016. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy azért is vagyok ilyen mert sokat csalódtam és bántottak is szóval főként ezért lettem visszahúzódó mert félek megbízni az emberekben..

ÉS a fejemben hogy tegyek rendet?

2016. jan. 1. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

van barátod...


de egy olyan férfi, mint te esélytelen arra, hogy barátnője legyen.


gondolkozz el ezen. hátha jobb lesz.

2016. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem fogadd el, hogy te csendes típus vagy, nem lehet mindenki harsány és nem is mindig kellemes az olyan ember. Ha teheted, menjetek el minél több helyre a barátoddal, barátaiddal és akkor annyi élményed lesz, ami megfelelő beszédtémát szolgáltat majd.
2017. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!