Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket is szomoruvá tesz a...

Titeket is szomoruvá tesz a magány ?

Figyelt kérdés

Engem néha igen magányos farkas vagyok elvagyok egyedül de néha mégis szomorú vagyok hogy alig vannak barátaim.

Ti is szoktatok szomorúak lenni a magány miatt ?

Történetet is irhattok ha akartok kort és nemet is irhattok aki akarja de nem muszáj.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.



2020. jún. 3. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Sose vagyok magányos, bár mert minden nap teszek ellenére. Család, barátok, csoporttársak, stb.

Ha téged zavar, miért nem teszel ellene?

20/L

2020. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az tök jó van egy két haverom de nem olyan igazi komoly szoros baráti kapcsolatom nincs de talán majd egyszer lesz gondoltam meg kérdezem ti hogy éreztek ezzel kapcsolatban.

23 éves fiú vagyok.

2020. jún. 3. 22:44
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat kedves első válaszoló!
2020. jún. 3. 22:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Néha igen.
2020. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem hát ilyen az élet nem könnyü élni rajta :D
2020. jún. 3. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Náha én is magamba tudok zuhanni sajnos.Pedig dolgozom, elfoglalom magam, olvasok, önfejlesztek, unokahúgizok stb.Nekem nincsenek barátaim, még igazán haverjaim sincsenek.8 éves kapcsolatomnak lett vége.Munkahelyet váltottam, ahol jól érzem magam, de ha itthon vagyok akkor előfordul, hogy a magányomba roskadok.Pedig tisztában vagyok vele, hogy élet megy tovább, vagy így vagy úgy.Szóval minden napot úgy kellene élni, mintha az lenne az utolsó.
2020. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sokszor kivanom is az egyedulletet, de nem lehet kivitelezni. Olyan a munkam es az eletem jelenleg, hogy tele vagyok emberekkel, sokszor ha kimozdulok a hazbol, 10 meteren belul "ismeros" jon. Azert az idezojel, mert en legtobbjuket nem ismerem a hagyomanyos ertelemben :) Szeretnek elmenni olyan helyre, ahol tenyleg egyedul vagyok, ember es technologia nelkul csak egy hetig, kis fahaz, to, termeszet, tavoli fenyves, mezo, "deresos, hideg hajnal", ejszakai csend es csillagok, tuzropogas, tucsokciripeles, szelzugas, tavoli vonatszo, egy konyv a dunyha halatt... latod, micsoda szepsege van a maganynak is? Es ezt nem ironiabol irtam, es tudom, nem vigasztal ez, de hidd el, meg ha tul tomenynek erzed is, halas dolog az, es ha itt az ideje, megkapod a tarsasagot ugy te, mint en a maganyt ;)
2020. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Főleg mostanában érzem azt hogy magányos vagyok, egy évvel ezelőtt sokkal de sokkal több ember volt az életemben akiket barátnak nevezhettem , de sajnos idővel elmúlt a varázs és már nem tartom a kapcsolatot velük, a legtöbbnél egyoldalunak ereztem a dolgot, volt ahol egyszerűen már nem volt meg a közös érdeklődési kör stbstb. De elfoglalom magam, rengeteg online gamemel jatszok, mostanaban elkezdtem roplabdazni es ugy erzem sokkal felszabadultabb vagyok.

Úgy érzem jobb igy egyedul mint olyan emberekkel körülvenni magam akikkel amúgy nem érzem magam jól de "nehogy már egyedül legyek". És őszintén az hogy mennyi barátod van ... Kit érdekel tesó, ha úgy érzed naluk jobbat keresve de találhatnál akkor minek több?:D viszont ha nem érzed igy akkor keress embereket hasonlo érdeklődési körrel , ha esetleg játszol valamivel kerdezz meg embereket csoportban hogy van e kedvük jatszani , vagy ha rajzolsz , rengeteg rajzolos csoport van, kerj tanácsot kezdemenyezz stb...


De egyedül is jól lehet érezni magad.:) Hidd el , ha elfoglalod magad , fel sem fog tűnni hogy magányos vagy, vagy egy idő után már egyáltalán nem érzed magad olyannak. Rám is csak néha tör rám de már egyre kevésbé.. ez a karantén sajna sok időt adott arra hogy ilyeneken agyaljon az ember :D 18/l

2020. jún. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Isten
2020. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!