Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit gondoltok az ötletről?

Ti mit gondoltok az ötletről?

Figyelt kérdés
Veszek egy telket vagy egy lerobbant házat, mert nincs olyan sok pénzem és ott éldegélek hozzám hasonló célt tévesztett, magányos, és közösségre vágyó emberekkel. Vagy akár egy elhagyatott házban is meghúzhatnánk magunkat.

2020. jan. 2. 18:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
32%
Van már ami működik. Keresd meg a krisnásokat.
2020. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire messzire mennie, mármint ideológiailag, elég ha rákeres pl az ökoközösség szóra...
2020. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pont ez jutott az eszembe hónapokkal ezelőtt. Szintén lehurrogtak. Én simán benne lennék egy ilyen -mini társadalomban-. A mostani rendszer korrupt és undorító.
2020. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
És abban is benne lennél, hogy a kérdező legyen a főnök? Hiszen ő tesz bele milliókat... Vagyis ő fogja majd akarni definiálni, hogy mi is az a demokrácia, meg szabadság, meg ezek...
2020. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt hiszem nem jött át a kérdező mondanivalója. Nyilván nem odatolnám a pofám, hogy - helló...jöttem lakni-. Szerintem ez a társadalomból való kiszakadás pont nem arról kell hogy szóljon, hogy -na én vagyok a főnök, mennyé' hangyát szedni-. Itt a közösségen van a hangsúly és az egységességen. Nincs főnök. Ez nem fogyasztói társadalom. Közösek az érdekek.
2020. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
63%
Ez zseniális. Én ott akarok élni
2020. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez a társadalomból való kiszakadás pont nem arról kell hogy szóljon, hogy"

Szerinted. Csak nagy kérdés, hogy a többiek mit gondolnának erről, és hogy mennyire lenne kompatibilis a véleményetek. Mindenki véleménye.

2020. jan. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!