Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El lehet fogadni azt egy...

El lehet fogadni azt egy embernek hogy senkinek sem fog tetszeni?

Figyelt kérdés
Én már nem fogok tetszeni senkinek.Megöregedtem és nemhogy szebb,csúnyább lettem.15 éve,amikor még jól néztem ki akkor kellett volna összejönnöm egy lánnyal.Mostmár nem fog sikerülni ez a vonat már elment.El fogom ezt tudni fogadni még szerintetek és le tudom élni az életem barátnő,feleség nélkül?
2019. dec. 20. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Van egy mondás: egy férfi számára az élet 30 évesen kezdődik.

Amiben persze van némi felszínes túlzás; de én magam is azt látom, hogy mióta a harmadik X-ben járok, mindig van valaki, aki szívesen velem lenne. Holott huszonévesen finoman szólva sem voltam ennyire sikeres.

Az élet pedig jobb esetben 80-90 évig tart. Ebből ha eltelt 30, még van kétszer annyi, amit alakíthatsz úgy is, hogy fantasztikus legyen.

2019. dec. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Megöregedtél. Oké. Hidd el, nem létezik olyan öregember, aki jól néz ki. Tehát nem vagy hátrányban a többi öreg fas.ihoz képest. Mások is vannak, akik a te korodban keresnek párt, nők, férfiak. Ha nekik sikerült öregen, rondán, neked miért ne sikerülne?
2019. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Aligha van olyan ember a világon, aki senkinek sem tetszik. A férfiaknak nagyon könnyű a kinézetén változtatni, és most nem arra gondolok, hogy gyúrd ki magad, arra nincs szükség ahhoz hogy találj magadnak valakit. Egy jó frizura, menő szakáll (esetleg), divatos ruhák, önbizalomnövelés és tuti a siker.

De igazából az is bőven elég lenne, ha az önértékeléseden és a hozzáállásádon javítanál. Az önbizalmadat úgy tudod növelni, ha tudatos ugrasz bele olyan szituációkba, amiktől félsz. Ha látod, hogy megtudod állni a helyed bárhol (mert megtudod) akkor rájössz, hogy a párkeresés nem akkora kihívás, mint eddig hitted.

2019. dec. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban.
2019. dec. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen ne temesd még magad
2019. dec. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem 17 évesen sem volt es 25 évesen sem lett könnyebb pàrt talàlni. Miközben mindenkit "vàr otthon" vmilyen pasi engem "senki".

Szoval en idösen sem sirnam ezt vissza.

Te sem talàltàl fiatalon senkit ergo nem is értem a kirohanast. Miert hiszed azt idösen hogy fiatalon könnyebb lett volna? Nem az.

Pont neked kene tudni.


En amugy leengedtem a lécet adtam màr tajszolasos parasztoknak is esélyt. Semmivel sem jobbak.

Aki ezt irta hogy ne modelleket keress arra ertettem. A legrondabb ember sem különb.

2019. dec. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Megöregedtél? 70 felé jársz?
2019. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#8-as nem,40 felé járok
2019. dec. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!