Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én így soha nem is fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én így soha nem is fogok senkinek sem tetszeni?

Figyelt kérdés

Stréber vagyok, félénk és lapos a fenekem a mellem pedig kicsi. És sajnos nincs is ilyen nagyon cuki muki lányos személyiségem :'(

Külsõre annyit mondanék hogy átlagos, nem kiemelkedõen szép, de csúnya se. Nem vagyok se köver se sovány, inkább karcsú. Direk nem adok pontosabb leírást mert a fenti tényezõkkel van a gond :/

Fogok egyáltalán tetszeni így valakinek? :(

Az összes csaj tetszet már valakinek... csak én nem érdekeltem.még senkit és.sajnos a.személyiségem.miatt a lányok.közül is kilógok :(


2016. szept. 27. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Hülye kérdés. :(
2016. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyabol mint a baratnom csak neki van segge meg nem streber de az nem szamit

A melled olyan amilyen ha nagyon zavar tehetsz bele szilikont a segged meg lehet nagyobb csak tenni kell erte guggolni sullyal es normalisan enni

2016. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a strébert úgy érted, hogy szeretsz tanulni, akkor ez már egy nagyon pozitív pont. Az pedig ha kicsit másabb a személyiséged és kitűnsz a többiek közül előny szerintem, nem hátrány.

Ne aggódj, rád fog találni a szerelem. :)

2016. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de fogsz :)
2016. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Firedoom ***** válasza:

Ezzel tobbnyire egyedul vagyok, de nekem kifejezetten a laposabb lanyok az eseteim es barmilyen kevesen osztjuk ezt a velemenyt meg igy igy vagyunk egyparan. Mivel az alakodrol tobbet nem tudunk ezert az hanyagoljuk. A szemelyiseged meg olyan amilyen. Senki kedveert ne akarj megvaltozni mert lesz valaki aki elfogad es igy szeret teged.

Es ha adhatok egy tanacsot: maradj pozitiv es ne idegeskedj ezen. Az optimizmus mindig jol jon ;)

2016. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne beszélj így magaddal! A fenék és a mell nem minden! Lehet valakinek nagy feneke és nagy melle, de lehet hogy egy ellenkező tulajdonságú lány sokkal aranyosabb. Én egyáltalán nem vártam el a jelenlegi baratnőmtől semmit, olyan amilyen, és az ember úgy szereti ahogy van. ^.^ Nem olyan könnyű az ismerkedés, attól mert más lányoknak már van barátjuk, attól még ne csüggedj, ne idegesítsd magad ezen.A kapcsolat akkor jön, amikor nem is számitasz rá. Nyugodj meg, egyszer neked is lesz egy barátod. *-* 15/F
2016. szept. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!