Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » HOL, hogyan keressek egy...

HOL, hogyan keressek egy barati tarsasagot magamnak? 17/L

Figyelt kérdés

En egy nagyon atlagos ember vagyok, igy nem is ertem, miert nem talaltam tarsasagot magamnak. Erdeklodok a muveszetek, irodalom irant, szeretek rajzolni, olvasni. Szeretem a konyveket, sportolok, animezek, szeretem az allatokat.

Az altalanos iskolaban nem voltak barataim, nem jartam veluk sehova. Akkor kezdtem egy egyesuletben sportolni, ahova szinten nem tudtam beilleszkedni. Majd jott a gimi es itt szinten teljesen eltero erdeklodesi koru emberek vesznek korul. Szomszedaink nincsenek, van par velem egyidos a kornyeken, de nekik mar mind megvan a sajat kis barati koruk, es en nem tartozok kozejuk.

Nyaron dolgoztam es eskuszom, probaltam nyitni az emberek fele, de nem erdeklem oket baratkozas szintjen.

Igaz, diszkoba meg szorakozohelyekre nem szeretek jarni, de ezen kivul szinte barmire nyitott vagyok. Sot meg hazibuliba is elmennek, ha tobb embert ismernek es befogadna egy tarsasag. Olyan szivesen hulyulnek, mennek el valahova neha, de nincs kivel.

Hol, hogy talalhatok egy tarsasagot? Annyira irigy vagyok azokra, akiknek sikerult beilleszkedniuk valahova:(



2019. nov. 11. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ennek számtalan módja van. A legfontosabb szerintem, hogy ne egy már összeszokott társaságba akarj belecsöppenni, hanem próbáld meg te kialakítani a saját baráti körödet. Gyűjtsd össze pl. Facebookon azokat, akik szintén átlagosak, de valamiért nekik sincs társaságuk. Így mindenki tiszta lappal indul és nem kell félned a többiektől, mivel ők sem ismerik egymást. Ha egy már meglévő klikkbe kerülsz be, biztos, hogy ki fogsz lógni a sorból és legfeljebb szánalomból visznek magukkal, miközben a hátad mögött kiröhögnek.
2019. nov. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Amit az első írt, annak épp az ellenkezője igaz. Nyugodtan próbálj meg nyitni másik fele és új társaságokban beilleszkedni ahelyett hogy forever alone emberekkel veszed körbe magadat. Szocializalodj, próbálj meg onfejleszteni, érdekes és értékes dolgokat csinalni. Hobbik jó kiindulási alapot jelenthetnek az ismerkedeshez.
2019. nov. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van olyasvalami amit nagyon szeretsz csinálni (hobbi, rajzolás, bármi), kereshetsz érdeklődésednek megfelelő Fb csoportokat. Ha szereted bizonyos író könyveit, kereshetsz a könyvvel kapcsolatos FB csoportokat és a közös érdeklődés egy jó alap lehet. Nem biztos, hogy "a jól összeszokott társaság nem fogadna be" persze megértem hogy ilyen tapasztalataid vannak.
2019. nov. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Én inkább azt mondom, hogy ne társaságot csinálj, illetve ne lépj be társaságba, hanem külön kezeld a barátaid, ne engedd össze őket. Hosszútávon ebből csak baj van, tapasztalatból mondom. Persze nyugodtan lehet több barátod is, de külön tartsd velük a kapcsolatot, a legjobb, ha nem is tudnak egymásról.
2019. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy esetleg? :)
2019. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!