Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogy találjak magamnak Szilves...

Hogy találjak magamnak Szilveszterre társaságot?

Figyelt kérdés
Lassan Szilveszter és kezdek nagyon ideges lenni hogy egyedül fogom tölteni,még ha az egész családom itthon lenne nem lenne olyan veszélyes mert akkor az egész család egybe van,de a szüleim mennek,tesóm elmegy,igy teljesen magamra maradok,szeretnék egy hatalmasat bulizni nem pedig itthon egyedül ücsörögni,a legnagyobb gond hogy nagyon nincsenek barátaim,nagyon nehezen nyitok mások felé,van 1-2 barátom akihez maximálisan nyitott vagyok de azok olyanokhoz mennek akivel még soha nem beszéltem(ez a problémám már kisgyerek korom óta) és ezért nincsenek barátaim.. ne irjatok hogy ki merre lakik,csak a kérdésre választ kérnék,legtöbbször úgy csatlakozok egy buliba hogy elmegyek egyedül és hozzájuk társulok,de a Szilveszer itt nálunk sajna nem igy müködik,tehát az a helyzet hogy nagyon akarok bulizni,de nem tudok hozzákezdeni mert sajnos ilyen szerencsétlen vagyok :/ ha valaki tudna ebben segiteni nagyon megköszönném
2014. dec. 20. 09:14
 1/3 Utka válasza:
Szerintem el kéne menned a barátaiddal azokhoz a számodra ismeretlen emberekhez.Próbálj meg velük is beszélgetni,biztos lesznek ott szimpatikus arcok.
2014. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hány éves vagy és merre laksz? :)
2014. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 juli02198 válasza:
en is igy vagyok . menjunk egyutt valahova :D irj uzit 19/l
2014. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!