Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ilyen társaságot...

Hogy tudnék ilyen társaságot összeszedni magamnak?

Figyelt kérdés

barátnőmmel azt beszéltük, hogy kéne egy olyan társaság, amiben van egy meleg pasi, két leszbi csaj, egy néger srác, és mi ketten. mit gondoltok erről? :D

16l


2013. ápr. 18. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekel, hogy őszinte legyek. Bár elég fogyatékos dolognak tartom, hogy ezek alapján választotok barátokat. Divatmajmolás az megy a mai tizenéveseknek rendesen.
2013. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ne érts férre, egyáltalán nem csak ilyen emberekkel barátkozunk, teljesen átlagos haverjainkk vannak. vagyos nem is átlagos, mert nem ribancok, meg rajok. van pár igaz barátom, és nem is akartam h úgy tűnjön a kérdés, h csak ilyen emberekkel barátkoznánk. ez csak azt jelenti, h jó lenne pl egy meleg barát. nem vagyok homofób, nem gondolom h mindegyik meleg egyforma, én se biztos h kedvelném.
2013. ápr. 18. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:

:D

Jól van, akkor nem értem félre. Egyszerűen csak elszomorító, hogy a mai gimnazisták többsége külsőségek alapján barátkozik.

2013. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bakker ezt mondom h nem külsőség alapján barátkozom!! a mostani barátaimat se úgy választottam ki h "jolvan, ő vietnámi, vele jóban leszek" és aztán jóban lettem vele, hanem h sok időt töltöttünk együtt, és végül összebarátkoztunk
2013. ápr. 18. 16:54
 5/6 anonim válasza:

Persze hogy nem értjük félre, te butus!


Ezek után az is csoda hogy bu*izol le egy meleg embert!

16 évesen lehetne annyi eszed, hogy nem n*gerezel!


Leírnám mint gondolok erről az egészről, de azt már megfogalmazta az első válaszoló!


Talán annyival egészíteném ki, hogy szerintem te még túl éretlen vagy felfogásban egy ilyen társasághoz.

2013. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" mit gondoltok erről? :D " - Ha már a véleményt kérdezted, akkor mi a gondod azzal, ha valaki leírja a sajátját ? Egyáltalán nem értette félre a kérdést az első válaszoló, hanem függetlenül attól, hogy te milyen indítékkal akarod megválogatni ezt a társaságot, ő ízléstelennek tartja a szándékot önmagában. Tehát ez a véleménye.


Én meg egyszerűen logikátlannak találom a kérdést.

Ma már nem az a világ van, amelyben el kell menni egy adott negyedbe ahhoz, hogy például feketékkel találkozzon az ember.

Bármelyik szórakozóhelybe, épületbe, helyiségbe bemehet bárki.


Értelmetlen a kérdés.

2013. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!