Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyek Budapesten a biztonságo...

Melyek Budapesten a biztonságos környékek és melyek azok amiket érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben fogok felkerülni Budapestre albérletbe az iskola miatt. Vidéki vagyok, így fogalmam sincs, hogy mik a biztonságos és mik az elkerülendő helyek. Kérlek segítsetek!

Köszönöm!



2018. márc. 25. 13:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

15, 17, 18 válasz írója vagyok


Én nem dicsértem semmilyen környéket, csak leírtam a tapasztalataimat, amiben az is benne van, hogy Budapesten szinte minden kerületnek vannak jobb és rosszabb részei, azoknak is, ahol én laktam/lakom. Azt meg pláne nem írtam, hogy a budaiak köcsögök, és már ne is haragudj, de egyedül te "okadékoztad" le egyöntetűen az egész pesti oldalt!


Amúgy meg többen is annyi hülyeséget írnak, hogy látszik, hogy nem tapasztalatból beszélnek vagy elfogultak!


De mindegy, én nem akarok veszekedni, befejeztem!


Szép estét mindenkinek!

2018. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%

21!

Én abszolút nem Rád reagáltam.

Az okádék szerintem van így,én így látom.

Vannak szép,nyugodt helyek Pesten is,de mire odaérsz,elhányod magad a különböző átmeneti helyektől.

A másik meg az,hogy kinek mi számít biztonságosnak,meg jobb helynek.

Van aki szerint már az jó hely,ahol van egy kutyasz.os tér egy akácfával,és valahogy véletlenül sosem rabolták ki.

Van aki meg egy igazi szép kulturált emberi környezetű várost vesz alapul.

2018. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én meg Budán leszek rosszul bizonyos helyektől. Ennyi.



Ok, nem olyan jó a hely pl ahol én lakom.

De akkor Albertfalva, Kelenföld, Óbuda miben jobb?


Vagy ok, ez a 3 jó, de akkor Újhegy és a József Attila lakótelep is jó. Meg a nyolc Hungária körúti része.


Ha kritikusan nézem én amúgy nem találok tényleg jó környéket.

Ha megengedően, pozitívan, akkor kb csak a Hős utca 10. kerületi része igazán rossz.

2018. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ja, 15, 17, 18 Veled értettem majdnem mindenben egyet. ;)
2018. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Van aki szerint már az jó hely,ahol van egy kutyasz.os tér egy akácfával,és valahogy véletlenül sosem rabolták ki"


Köszi, én a 15-nek a kertvárosi részén lakom, úgyhogy ott ennél picit több van :)

2018. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Igazi, szép, kulturált, emberi környezetű város(rész) Budapesten nincs, úgyhogy ne erőltesse ezt a várost, aki nagyon igényli az ilyes környezetet.


Maximum 16, 11, 17 nagyon kieső, nagyon-nagyon külvárosi városrészei, vagy még azok se.

2018. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Na, szegény kérdező, most aztán jól össze lett zavarva :)
2018. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!