Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bp. III. k. ben lakom, általáb...

Bp. III. k. ben lakom, általában mindenkit meghallgatok, ám aug.30-án a Bécsi úti Tescóban siettem, nem voltam jó hallgatóság egy 76 éves, nagyon kedves hölgynek. Már sajnálom. Hogy keresnétek meg? Hülye kérdés, de itt elő szokott fordulni hasonló.

Figyelt kérdés

Aug. 30-án a Bécsi úti Tescóban vásároltam, s nem voltam túl jó hallgatóság, egy 76 éves, nagyon kedves hölgynek, akinek 51 éves fia Floridában él-ezeket Ő mondta el!), akkor még a Texasban tomboló vihar volt csak a téma. Mondtam is neki, hogy szerencsére Florida felé nincs vihar.... azóta lett...

Több doboz chilis babot vettem, ami felkeltette az érdeklődését, s egy dobozt Ő is betett a kosarába, majd visszavitt a helyére egy tálca nyers csirkehúst, amit más tett le a konzervek közelében.

Hogy keresnétek meg?? Meg lehetne egyáltalán találni?

Hülye kérdés ez tudom, de itt sok hülye kérdés kerül feltételre, ezért mertem betenni... S én tényleg akár fiatal, akár idősebb valaki mindig meghallgatom, nem hagyom csak ott gyorsan, mint legutóbb a Tescóban ezt az egyébként különösen kedves hölgyet.

Ám a férjem már kint volt, fizettünk, mikor eszembe jutott visszamenni chilis babért. Bánt egy kicsit a dolog, főleg, hogy most mekkora veszélyben van épp Florida...



2017. szept. 9. 10:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Hát gratulálok neki, hogy visszavitte azt a nyers húst a többihez ami lehet, hogy már fél napja kint rohadt hűtés nélkül.
2017. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Ez egy katyvasz nem sokat értek belőle de: mi a túrónak foglalkozol te más dolgával? A boltba vásárolni kell nem beszélgetni. Éld tovább az életed ne pedig piszlicsáré """problémákkal""" foglalkozz.
2017. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Járj sűrűbben oda... hatha összefuttok újra...
2017. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy rég ott lehetett, de nekem kedves attitüdnek tűnt még ez is. Érdekes, hogy kinek, mi jut eszébe dolgokról. Jellemzően mindenkinek más.
2017. szept. 9. 10:48
 5/21 A kérdező kommentje:

2-esnek:

Igazad van, katyvasz.

Úgy is tettem fel a kérdést, tudom, hülye kérdés.

DE most megsajnáltam, hiszen 76 éves, fia kint van, lehet hogy nincs kivel beszélnie, talán azért kezdett úgymond "beszélgetésbe", amit én nagyon rövidre zártam akkor.

2017. szept. 9. 10:52
 6/21 A kérdező kommentje:

3-asnak:

Köszi!

Én is hasonlóra gondoltam, de kb. 2-hetente egyszer járok oda vásárolni (nincs túl közel hozzám a Tesco), majdnem kizárt, hogy éppen akkor összefussunk.

2017. szept. 9. 10:54
 7/21 anonim ***** válasza:
3. Kerületi facebook csoportban próbáltad? Ott nagyon sok idős van kontaktban, akik tudnak segíteni :)
2017. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7.-nek:

Köszönöm az ötletedet!

Egy apró problémám, én nem vagyok semmi facebook-on meg hasonlón.

Férjem ellenzi az "ilyen" közösségi oldalakat, pedig ez tényleg jó ötletnek tűnik.

2017. szept. 9. 11:16
 9/21 A kérdező kommentje:

Ez a gyakorikerdesek.hu a "kivétel" ahol regisztráltam.

Ezt még elismerte férjem is, hogy sok hasznos infót feltesznek, s majdnem mindenki kivétel nélkül segítőkész szinte bármiben.

2017. szept. 9. 11:21
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
jézusom... ha a férjed ellenzi az más! még jó hogya gyakorit nem ellenzi a főnök!
2017. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!