Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ismertek hasonló embereket?...

Ismertek hasonló embereket? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor az egyik lakótársam bemegy kezet mosni, azt hallom, hogy a folyékony szappan adagolót 5-6-szor lenyomkodja, de úgy, hogy csattog az egész lakás. Én ezt nem akartam elhinni először, mondom biztos nem, de aztán újból, ez azt jelenti hogy kézmosásonként legalább 10-15-ször lenyomja. Én mindig félig(!) nyomom le, és bőven elég síkosságot ad a kézmosáshoz. Most valaki vett szappant, mert egy hét után elfogyott, nem tudom melyik volt, de én ezt biztosan nem fogom finanszírozni. A másik a wc-papír, naponta 1-1,5 guriga elfogy, mintha ezt ennék én nem is tudom. Szeirntem hiába szólnék nekik, az alapvető felfogásukat nem tudnám megváltoztatni. A szappannal kapcsolatban azt gondoltam, hogy meghackelem az adagolót, hogy egy lenyomás után nagyon lassan jöjjön fel az adagolófej, mást nem tudok kitalálni.
2016. okt. 12. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Igen, ismerek olyat, aki képes teljesen magán kívül lenni pusztán attól, hogy valaki sok szappant használ kézmosáshoz.

Sőt, még képes kérdést is kiírni erről.

2016. okt. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Legyen mindenkinek külön WC-papírja és szappana. Például kollégiumban így volt. És ha valaki annyira hülye hogy csak fél liter folyékony szappannal tud kezet mosni hát tegye, az ő pénze.
2016. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Készül az orvosira azért használ ennyit :D?
2016. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beszéd meg a többiekkel, hogy mindenkinek legyen külön szappanja, mert valaki nem tud értelmes mennyiségű szappannal kezetmosni. Wcpapírról nem nyilatkozom, én lány vagyok, egy pasihoz képest nyilván többet használok.
2016. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, még annyit tudok tanácsolni, hogy a dettolnak van ilyen adagolós szappanja, hogy alá kell tenni a kezet és nyom egyet. Csak nem olyan hülye a lakótársad, hogy percekig tartaná ott a kezét, hogy fél litert leadagoljon.
2016. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt fogom csinálni, hogy vagy a rugót gyengítem az adagolóban, vagy az alján szűkítem a keresztmetszetét hogy egy lenyomás után csak nagyon lassan jöjjön fel.
2016. okt. 12. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem érzed, mennyire gáz a hozzáállásod?
2016. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1-es, nálad a pont! :D
2016. okt. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen emberek nem fognak megváltozni, mégha elérném hogy ezeket ne így csinálják, találnak majd mást. A legrosszabb, hogy ennek tudatában sincsenek, ők nem gondolnak bele ilyenekbe, de nem is csodálkozom, pont az áétalam leginkább semmibenézett szakon van természetesen.
2016. okt. 13. 00:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak saját szappant/slozipapírt, amúgyutóbbiból egy 4 fős családban is fogy majdnem napi egy, ugyebár a nők sokkal többet használnak mint a pasik.
2016. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!