Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek volt igaza ebben az...

Kinek volt igaza ebben az utcai összeveszésben? (röviden lejjebb)

Figyelt kérdés

édesanyámmal és a testvéremmel sétálni mentünk, hogy megnézzük az új felújított vonatállomást amikor megálltunk ahol jól látjuk, amikor jön a vonat az állomásra

de ekkor óriási füstöt hozott a szél oda felénk, észrevettük, hogy egy idős férfi avarkupacot éget nem messze tőlünk egy nyílt terepen ami közterület


édesanyám oda ment és szólt neki, hogy oltsa el légyszíves, mert a füsttől nem lehet levegőt kapni, erre a bokrok mögül előjön a férfi felesége és rögtön idegbetegként teljesen mérgesen elkezdi mondani, hogy de igen, ők égetnek mert az önkormányzat nem viszi el, stb... és nem kell beleszólni - ezeket mondta, de a férfi meg sem mukkant


erre én szólok a nőnek, hogy de szólok, mert mást is érint a füstölgése és nem lehet levegőt kapni

ezután a nő azt mondta, hogy nem bírja nézni a rendetlen kupacot itt a telke mellett, meg hogy mindenki odahordja a szemetét....

én mondom neki, hogy kerítést vagy sövényt tegyen oda

ezután a nő kikelt magából és elkezdett szitkozódni és káromkodni ránk,


persze már mentünk el mert a kedvünk is rossz lett és füst is volt,

a nő meg kiabált és káromkodott, én visszaszóltam neki és vissza-beintettem neki, amikor visszanéztem, azt láttam, hogy ott áll az út közepém és őrjöng



most akkor kinek volt igaza? Lehet-e egyáltalán közterületen égetni?

és miért nem lehet az utcán sétálni anélkül hogy megfulladna az ember?



2015. szept. 5. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

"röviden", aha... :P

egyébként nem tudom minek kell mások dolgába beleszólni, ha annyira sem vagytok biztosak magatokban, hogy utána a gyk-n kell megkérdezni, hogy kinek van igaza. szépen odébb kellett volna állni nem okoskodni

2015. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom kinek volt igaza, de en ugy tudom, hogy közterületen nem lehet égetni ( legalábbis ilyen indokkal biztos nem)
2015. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de biztos vagyok a dologban, csak érdekel mások véleménye is, akik pártatlanok valamennyire

persze nem láttátok/hallottátok, nem voltatok ott, de azért kíváncsi vagyok

2015. szept. 5. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
rendben, de nem tudom mit gondolsz, hogy rájuk szólsz és akkor majd abbahagyják? :D ha komolyan akarsz cselekedni akkor rendőrt hívsz, ha meg nem, akkor nem kell kötekedni és mindenki jobban jár. így ne csodálkozz, h leordítják a fejed, nyilván ők is tisztában vannak a helyzettel, azért olyan idegesek... erre ti felhergelitek őket, gratulálok
2015. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nektek mi közötök volt hozzá? A szolgálatban lévő rendőröknek van hozzá köze, de nektek?? Teljesen feleslegesnek, és kötekedősnek tartom az anyukád, és a te viselkedésed. Normális ember el sétál, és nézelődik olyan helyen, ahol nem zavarja a füst. De nem, ti játszátok a szuperhős, és az egész környéket megmentő családot. Örüljetek, hogy nem kaptatok a csávótól egy egy pofont.
2015. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet égetni közterületen, de én nem is szóltam volna érte. Nem az én dolgom.
2015. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szégyenletesnek tartom, hogy nem lehet az utcán elmenni úgy, hogy ne kelljen a füstöt és az égetett műanyagot és szemetet beszívni és ne szállna ránk a pernye


sajnálom, hogy ezt sokan nem látják át, de gondoljanak bele!! persze ha dohányosok, akkor nem csoda ha nem érdekli őket

2015. szept. 6. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ti nagyon idegesítő család vagytok, akiket nagyon sokan utálnak. Eltaláltam? :D
2015. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

lepontozva a bunkó leszólások, akik mellénk álltak azoknak zöld pacsi

köszönet az előzőnek


UI: tiszta levegőért és szép környezetért csoport tagjai vagyunk

ez egy csoport, tudod kedves utolsó, a csoport több tagból áll, így nem csak minket idegesít, hanem még legalább 230 embert, csak hogy tudd

2015. szept. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!