Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nektek vannak idegesítő...

Nektek vannak idegesítő szomszédaitok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: egyfolytában fúr farag felső lakó, házsártos kertvárosi nyugdíjas(nálunk ők vannak), bunkó paraszt, bulizós főiskolás, ilyenek.

2015. szept. 3. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

van: gonosz, pletykás, közben előadja magát kedves nagymaminak (46 éves csak). Mindig az udvarunkat lesi, ha látja, hogy megyünk autóval, hív rögtön, hogy mi kell neki.

Kér, nem adja vissza.

Tőlem gimisként a zsebpénzemet akarta elkérni...nem normális.


Egy másik hajnali 5-kor vágta a füvet egész nyáron.

2015. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Akinek nincs, az maga az idegesítő szomszéd :))
2015. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, szerencsére egy sem. Az előző lakásunkban csak egy volt, egy sokgyerekess család, ahol az asszonykának kedvenc szokása volt a halom purdé közül kettőt-hármat kicsapni a folyosóra, azok meg ott ordibáltak naphosszat, holott a folyosónk -mint minden másik- visszhangott, tehát minden elhangzott szavukat tisztán hallhatta az egész ház. Ugyanők végighúzták a közös garázsban a kocsink oldalát többször (mellettünk pont az ő helyük volt), meg néha ezt-azt kiszórtak, amikor a nagybevásárlást cipelték az autóból a lifthez, de azt mindig kedvesen otthagyták, szóval ha nem akartam napokig (hetekig) kiszóródott csipszen, szemeskávén, törött üdítős üvegen átgázolni, akkor kénytelen voltam feltakarítani helyettük. Emellett már csak két apróság, a bejárati ajtajukat és a kaput is mindig jól beb_szták, illetve gyakran kitámasztották az egy szem liftet, majd visszarohantak valamiért a lakásukba, leszarva, hogy így senki nem tudja használni. De mindez komolyan csak apró-cseprő kellemetlenség volt ahhoz képest, hogy pár retardált kölyök -nem az övéi- odaszoktak a házunk garázsfelhajtójára gördeszkát baszkodni órákig, mást nem hallottam, csak PAFF-PAFF ahogy ugráltak a kis genyák és hiába kértem szépen, csak nem mentek el. Na az a folyamatos lárma jobban kikészített, mint a szomszéd kiccsalád bármelyik húzása... gyűlöltem ott lakni, a rohadt kis gördeszkások miatt.
2015. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van,több is:

1.: Folyamatosan vágja a fát,fűrészel,raklapokat,csöveket dobálgat csiszol és ezt mindig reggel,valamint amikor tanulok akkor csinálja.

2.: A macskái (6 cica)folyton ide járnak a dolgukat végezni és próbáltam őket megsimogatni ,meg oda hívni ,de ezek "vad macskák" ( valószínűleg nincsenek szocializálódva) Egy hét alatt 1 konyhai szemetes zsák felét meg lehet tölteni macska ürülékkél,és a szaga is borzalmas,ha kimegyek a kertbe,főleg most nyáron.

3.: Olyan hangosan hallgatja a zenét,hogy az egész utca hallja,és ezt akkor amikor már a többség alszik:este 11-től hajnali 3-ig.(4.:) A szembe szomszéd ( öreg bácsi) meg azt hitte , hogy én vagyok. Egyszer a rendőrség is kijött ,mert az öreg bejelentette ,aztán megbarátkozott azzal a gondolattal,hogy valóban nem én voltam,hanem a szomszéd. De aki bömböltette a zenét az most is csinálja,csak már este 8- tól 10- ig.

2015. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a szembeszomszéd (50-es nő, férje hegesztőmunkás) tegezve köszönt nekem, de amióta lediplomázott azóta magázva köszön és mogorván és távolságtartó lett (nekem 2 dimplomám is van, de nem tud róla és mivel valamiélrt nem is akarnak beszélgetni velünk, ezért nem is fog - valószínűleg....)

emellett hazugságokat is kezdett terjeszteni rólunk, és kipletykál a melleteszomszéddal - egyiküket sem kedvelem


szégyellje magát mindegyik, amikor persze kell valami, pl, valakivel lefestettük a kerítést, és nagyon szépen csinálta meg, jó áron, és gyorsan, akkor persze jön kunyizni, hogy adjuk meg az ember telefonszámát, de bezzeg amúgy le se szär minket

ha meghalnának nem mennék el a temetésükre sem, sőt amikor a rokonok hazajönnének, akkor éppen füvet nyírnék vagy ilyesmi, hadd lássák, hogy mi volt nekem a fontosabb.....

2015. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ahol régen laktam, ott mindkét szomszéd baromállat volt. A kutyáik éjjel-nappal megállás nélkül ugattak, átdobálták a szemetüket az udvarunkra, hazugságokat terjesztettek rólunk (pl. agyonverték az egyik kutyájukat és azt terjesztették, hogy mi mérgeztük meg), megfenyegettek minket, be akartak törni hozzánk.
2015. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szembeszomszéd: 2 kutyájuk van ,de azok éjjel nappal ugatnak.Kibírhatatlan
2015. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szinte csak azok vannak. Már az elköltözést fontolgatom. Régen, amikor ideköltöztünk, nagyon jó csapat volt, de lecserélődött.


1) Kisgyerekesek (a lépcsőházban és az utca túloldalán is), akik szerint csak ők laknak itt, max. hangerőn ordibáló anyukák (bizony, nem a gyerekek a leghangosabbak). Múltkor is tanár anyuci a kocsi mellett üvöltötte az óvodás lányának, hogy kitépi a haját.


2) Nyitottak egy vendégházat a konyhai ablakunk és az egyik szobánk felőli oldalon, vagyis a vendégház a másik utcában van, a kertje néz felénk. Egész nyáron részeg nyaralókkal van tele, ha pedig véletlenül ők nincsenek, akkor a család is hangos. (Érdekes, itt a nagypapa üvöltözik az unokáival.) Plusz van egy kutyájuk elképesztően kis kennelbe zárva, ahonnan nem lát ki, kiengedni pedig hetente kb. egyszer szokták, emiatt mindig ugat.


3) A fölöttünk lévő lakásban egy magányos idősödő nő él, aki tisztaságmániás. Hétvégén egész álló nap a bútorokat húzgálja... Hétköznap csak a ruháit és szőnyegeit rázza az ablakon úgy, hogy hozzánk jön a szösz. (Áh, és ki ne felejtsem: múltkor egy koncertről későn értünk haza, természetesen nagyon gyorsan azért lezuhanyoztunk, "hálából" másnap - vasárnap - reggel 6-kor elindította a mosógépet.)


4) Ehhez képest az alattunk lakó, a wc-n ülve éneklő általános iskolás testvérpár semminek tűnik.


5) A takarítás a lépcsőházban szintén gyenge pont: kb. 5-6 év után, most tervezik az újrafestését, de az első emelet még az ez előtti kettő festés után sem takarította le a követ... :D

2015. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!