Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki és miért utálja a szomszédját?

Ki és miért utálja a szomszédját?

Figyelt kérdés
Én azért utálom mert, sokszor bulizik nem lehet miatta aludni és hülye.

2015. aug. 18. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert gyökér.


Én a szomszédaimmal egyáltalán nem tartom a kapcsolatot.

(AMI JÓ IS!)


+ Még őrjöngenek néha a szomszédaim.

2015. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is utálom, de azt nem szeretem, hogy a hülye postagalambjai állandóan a mi házunk tetején devernáznak, és teljesen leamortizálják a cserepeket...

Meg azt sem bírom, hogy annyira kivan, amiért az egyik fánk ága átnőtt hozzájuk. (Bezzeg a fa árnyékának örülnek...)

2015. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm a szomszédomat. Nagymellű szőke csaja van, az a széparcú fajta. Zenét is szokott hallgatni, meg tudnám ölni a kis rohXdékot. Vagy rágyújtanám a házat, csak hát ugye én is benne lakom. Így marad az elkeseredett, fogcsikorgató düh és a gyűlölet!
2015. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Kepmutato,gonosz, folyton lesi,mikor megyunk-jovunk autoval. Eloadja a josagost, kozben letojja a beteg noveret.

2. Ostoba, pletykas, gonosz

3. Reggel 5 utan nyir fuvet

2015. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem van 1-2 zsémbes szomszédom, szerencséjükre öregek és tudják, hogy nem akarnak express vonattal menni a temetőbe
2015. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek egy ideig folyamatosan cigány zenét hallgattak, olyan hangerővel, hogy nem lehetett az udvaron megmaradni (kertes házban lakunk pedig). Aztán idejött a menyük lakni, ide szült gyereket, azóta az bőg folyamatosan, sokszor még a házba is behallani. A másik meg, hogy idehoztak vagy 10 macskát, plusz 5 kutyát, ezek folyton kölykeznek is, kész állatfarmot csináltak ide. Az egyik kutyájuk majdnem megölte egyszer a mi kutyánkat, a macskámat folyton bántják az ő macskái, most sem tud lábra állni, mert reggel az egyikkel összeverekedett (a durva, hogy az enyém ivartalanított, és nagyon nyugodt, szelid cica, így biztos nem ő kezdi). Folyamatosan beteg a cicám, mert mindent összeszed az övéktől (bolha, férgek, atka...), a dögök állandóan itt fekszenek, még egy napozóágyat sem lehet az udvaron hagyni vagy egy hintaágyat, mert mindenbe belefekszenek, én pedig nem akarok beteg lenni tőlük. Undorítóak, utálom a szomszédékat. Legszívesebben rájuk hívnám az állatvédőket, csak hát úgysem tesznek velük semmit. Többször ki akarták már őket lakoltatni, nem tudom, miért nem cuccoltak még el innen.
2015. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én szomszédom őrült. De tényleg. Amíg volt kutyája, a pórázat sétáltatta(kutya nélkül).

Negédes. Állandóan rám akarta paterolni az övét, mert az enyém milyen jólnevelt, csináljak az övével valamit, mert folyton ugat. Mondom vigye sétálni. Ő nem tudja... Akkor ennyi.

A bátyja szellemi fogyatékos és rossz hallgatni, ahogy ez a banya beszél vele. Káromkodik és üvölt vele, ha valamit rosszul csinál. A bácsi meg pityeregve próbálja helyrehozni, de persze nem megy neki. Erre még jobban üvölt.

Amikor akar valamit veri az ereszünket, borzalmas hangja van. Amikor beszélgetünk a hátsó kertben átüvölt, hogy miről van szó. Próbáljuk ignorálni.

A lánya, ha meglátogatja, akkor ő az utolsó parázna utcalány (nyilván ő nem így fogalmaz) és hogy ő hozzá be ne tegye a lábát. Aztán nekem rinyál, hogy senki sem látogatja, mert ő depressziós.

Egyszer kicsit hangosabban vitáztunk a húgommal, erre átüvölt, hogy fogjuk be, ő ehhez nem szokott hozzá, ő depressziós és van egy beteg bátyja. Én visszakiabáltam neki, erre bemószerolt apámnál, aki velem értett egyet persze. Azóta nem szól hozzám.

2015. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert gyökerek.
2015. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Panelházban lakunk. A két szomszédunkkal nincs szerencsém. Az egyik egy középkorú házaspár, egy antiszociális tinédzsersráccal. Eza gyerek folyton Avicii-t hallgat,de olyan hangosan, hogy én is tisztán hallom,pedig vastagok a falak. Amikor átmentem szólni, hogy hangos a zene, a pasi annyit mondott,hogy mi közöm hozzá. A másik meg egy öreg néni, de a hisztisebb fajtából. Ha tévét nézek, az neki túl hangos,pedig ő hajnali háromkor üvölteti a Kossuth rádiót. A felettem lakó egyetemista srácok folyton ordibálnak, meg részegek, és az ajtajuk előtt piás üvegek halmai állnak. Alattam egy angol házaspár lakik, a pasi a közösségi képviselő, és folyton hülye kérdőíveket ajánlgat.
2016. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!