Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most mit tegyek? A szomszed...

Most mit tegyek? A szomszed muanyagot eget a baratnom pedig ot vedi.

Figyelt kérdés

2 eve lakom naluk, a szomszed oreglanyt zavarja h kapalas kozben mi medencezunk v ugat a kutya, igazabol szolt a kutya miatt de az o kutyai tobbet ugatnak, inkabb csak kattant. Nos ma tullepte a hatart.


Kint fekudtunk a fuggoagyban mire nekiallt gazt es muanyagot egetni. Sose csinalt ilyet még. Max az utcánal kicsi levelet.


En szoltam neki de nem oltotta el, ki akartam ra hivni a rendorseget. Erre baratnom orditva leallitott h o nem akar cirkuszt az anyjaval emiatt inkabb bujjunk be addig a hazba.


En ugy allok hozza h masok mergezese nem normalis dolog es nem elnezheto. Megis turnom kell. Mit javasoltok?


2015. aug. 4. 15:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Műanyag égetésekor keletkező gázok kis mennyiségben is rákot okoznak (többek közt).

Műanyagok égetését kormányrendelet tiltja. Pénzbírság is jár érte.

(Aki nem hiszi, olvasson utána)


Ezek után aki nem zavartatja magát ilyen apróságokkal, szíve joga, de akit zavar, annak is szíve joga rendőrt hívni.


Kérdező: én a helyedben elbeszélgetnék a barátnőddel, hogy:

1) mennyi ismerete van a műanyagégetésről, mit hajlandó vállalni a kényelme érdekében. Esetleg felmérni ismereteit a rákról, légúti betegségekről, gyógyíthatóságáról...


2) párkapcsolatban nem az a szokásos megbeszélési módszer, hogy leordítjuk egymás fejét.


3) Még ha be is zárkóztok az égetés idejére a házba, a műanyag gázai nem csak az emberre veszélyesek.

És még le is tud rakódni a növényzetre. Utána a kutyának sem tesz jót, ha a fűvel bekerül a szervezetébe.

2015. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!