Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most mit tegyek? A szomszed...

Most mit tegyek? A szomszed muanyagot eget a baratnom pedig ot vedi.

Figyelt kérdés

2 eve lakom naluk, a szomszed oreglanyt zavarja h kapalas kozben mi medencezunk v ugat a kutya, igazabol szolt a kutya miatt de az o kutyai tobbet ugatnak, inkabb csak kattant. Nos ma tullepte a hatart.


Kint fekudtunk a fuggoagyban mire nekiallt gazt es muanyagot egetni. Sose csinalt ilyet még. Max az utcánal kicsi levelet.


En szoltam neki de nem oltotta el, ki akartam ra hivni a rendorseget. Erre baratnom orditva leallitott h o nem akar cirkuszt az anyjaval emiatt inkabb bujjunk be addig a hazba.


En ugy allok hozza h masok mergezese nem normalis dolog es nem elnezheto. Megis turnom kell. Mit javasoltok?


2015. aug. 4. 15:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja az anyja is azt mondta mit kepzelek mindenki azt csinal amit akar. Asse normalis
2015. aug. 4. 15:13
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor költözzetek el...te mentél oda lakni
2015. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keress új barátnőt.
2015. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En igy ferfikent rendort akartam hivni. Allampolgari jogom es kotelessegem lett volna. Helyette majd a faluban szuletik egy nyomorék gyerek mert mondjzk valaki terhesen belelegzi..
2015. aug. 4. 15:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Az lesz. Uj baratno!!
2015. aug. 4. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:
A lányt kirúgni a francba, a banyát felvenni videóra, aztán mehetsz a közjegyzőhöz vagy minek hívják falu helyen az ilyet.
2015. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ja, én lakom náluk, szóval egy megoldás maradt: költözés.

Igazából még meg is köszönhetem a banyának, hogy felhívta rá a figyelmem egy kis külső konfliktussal, hogy ezek szemétre való emberek.

2015. aug. 4. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, megértem a felháborodásod a szomszéd miatt, nálunk is van valahol egy kedves egyén aki éjszakánként isten tudja mit szokott égetni a kertjében, hogy ne lehessen ablakot nyitni és feljelenteném, ha tudnám, hogy ki az, de!


B...ki, nem a te házad. Könnyű olyanokat mondani, hogy feljelented, mikor az életüket horrorrá teheti egy elmeroggyant szomszéd (vagy a barátnőd anyja), és amíg neked az a hely barátnődék háza, ahol most laksz, addig nekik az az otthonuk, az a hely, ahol talán felnőttek. Nagyon nem ugyanaz, én se szívesen költöznék azért, vitát szított valaki köztem és a szomszédom között.

Igazi empatikus főnyeremény vagy te is.

2015. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, épp ezért gondolom, hogy a legegyszerűbb megoldás az lett volna, ha

1: barátnőm szól az anyjának gáz van, ez van, ő talán jobban kommunikál a szomszéddal

2: barátnőm anyja szól a szomszédnak, hogy mittudomén gyerek asztmás, most teregetett, ha ilyet csinál inkább beszéljük meg, stb.


No para.


De nem ez történt. Az történt, hogy én lettem leugatva, az őrült szomszéd meg háborítatlanul örjöngött és nem lesz neki elég ennyi.

2015. aug. 4. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen nézeteltérés miatt inkább dobod a barátnődet, akkor azzal a kapcsolattal amúgy sem volt valami rendben.
2015. aug. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!