Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kedvenc szomszédos sztori? Az...

Kedvenc szomszédos sztori? Az én kertszomszédom szerint az áthajló fűzfánk mikor fúj a szél nála légörvényeket kelt.

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 14:12
 1/10 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Ennél jobbat én se tudok. Mondd meg neki, hogy eregessen sárkányt a szélben.
2015. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szomszéd elkezdett rikácsolni a motoros futárra, hogy ne motorozgasson itt, mert kiégeti a szúnyoghálóját:D:D a néni a 2.-on lakik.

Nah meg kitalálta, hogy én kentem össze a falat a biciklimmel, fel se tudom addig emelni a biciklit, ahol koszos, kb. a falon kéne bringáznom :D

2015. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutya kirohasztja a vasoszlopait a kerítésének (pisil)
2015. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
A szomszéd este 11-kor nekiáll verni a falat(képeket szegel fel, de egy teljes képgalériányit!) Jó lassan, határozatlan ütésekkel, még kiabálást is hallottam, gondolom elgörbült a szeg. Biztos a vakolatot is leverte.
2015. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne sétáltassák feléjük a nagytestű kutyákat, mert azok nagyokat sz..-nak, az ő kutyája az sétálhat kint, mert az csak kicsiket sz..ik.
2015. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csizmas Marko válasza:
Amikor Vágási Feri mellétörte a tojást , és káromkodott , az jó volt
2015. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Alsó szomszéd megjegyezte milyen sokszor húzzuk le a wct.... Aztán anya mondta neki h egyszer számolja meg hányszor húzza le ő egy nap szorozza be 4gyel. Szegény öregasszony kicsit kiakadt az eredményen.
2015. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 attisattis ***** válasza:
100%
A haveroméknál kigyulladt az udvaron a melléképület. A szomszéd látta meg a tüzet, és elkezdte a fáját slaggal locsolni, ahelyett hogy szólt volna hogy tűz van.
2015. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

A mi szomszédunk egy magamutogató 50-es hapsi. Állandóan kint ácsorgott pucéran, és mindig csak akkor, amikor volt valaki kint az udvaron. (3 oldalról szomszédok vannak, mármint az udvarok)

Persze mi lettünk elhordva a többi telekszomszéddal együtt minden hülyének, hogy nem értjük a naturista életmód lényegét, meg a természet közelségét.

Aztán mikor az egyik szomszédnál kisgyerekek voltak, akkor is kijött egy szál farokban, direkt. Na akkor betelt a pohár.


A telekkel szemben lévő szomszéd egyik ismerőse elbújt egy nagyobb bokor mögé, egy csúzlival. Aztán kellő alkalomkor egy kisebb, jó erős pink színű festékkel töltött lufival tökön lőtte :D Volt visítás, de azóta nem csinálja. És még utána egy ideig a hasán meg az alsógatyája felett is lehetett még látni azt a szép rikító pink színt :D

2015. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alattam lakó földszinti banya állandóan kiszólogat reggel 4-5 órakor az ideparkolóknak, hogy ide tilos parkolni, meg rendőrt hív. (Pedig semmi tiltóbála nincs, szóval nem szabályellenes ide parkolni) Pedig még hangos sem lehet, mert a parkoló az utca túloldalán van. Miután sosem tudtam normálisan kialudni magam, fogtam egy hosszabb póznát és ráraktam egy kisebb táblát, és kiraktam az ablaka elé. Reggel már nem kellett arra ébredni, hogy kikiabál.

A táblára meg csak annyi volt írva, hogy "KUSS!"


Régebben már kértem, hogy hagyja abba, de a rend fékezhetetlen őre ezt nem tűrhette.

2015. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!