Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek ez igy fer?...

Szerintetek ez igy fer? További lent

Figyelt kérdés
sziasztok, minden nap szinte arra kelek fel reggel 8 körül, hogy a szomszédom fúr valamit vagy zörög és utana mar nem tudok visszaaludni sem de most én kicsit hangosabban hallgattam a zenét és becsengetett hozzám hogy nem tudja a tv-t nézni és halkitsam le a zenét, én pedig mondtam neki, hogy én is minden nap a ő zörgésükre kelek fel és miért tenném?Erre azt mondta, hogy ha nem kihivja majd a rendőrséget és akkor már csak lehalkitom erre nemmondtam semmit és becsuktam az ajtót, szerintetek ez igy fer hogy én délután kettőkor kicsit hangosabban hallgatom a zenét ők pedig reggel 7 től 10 ig általában minden nap zörögnek es hangoskodnak? Ti mit tennétek? Reggel nekem kéne kihivni a rendőrséget? Erre hogyan vannak a szabályok? Előre is köszönöm!
2014. nov. 29. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Este tízig azt hallgatsz amit akarsz.
2014. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából abban az időben vagytok mindketten, hogy itt nem nagyon avatkozhat be senki kívülről, úgy mehettek egymás agyára ahogy tudtok.


Én mondjuk már alapból megpróbáltam volna megbeszélni vele a helyzetet még idejében, így hogy egyszer már rávágtad az ajtót, nehezebb dolgotok lesz.

2014. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most legalább tudja, hogy ő egy zajforrás. Ebből még alku is lehet, ha ő visszafogja magát, majd te is. Csak elégszer tájékoztasd erről.
2014. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

játszd hangosan a zenét és ne érdekeljen mit mond. Rendőrt hívhat, de az csak esetleg megkérhet hogy halkítsd le a zenét, mást nem tud csinálni... aztán ha elmegy tekerd föl újra.. 6-tól 10-ig azt csinálsz amit akarsz, hiába hívjra rád a rendőröket akár 10x is egy nap.


Valamelyik településen pont ezt használta ki egy büdös qrva.. hónapokon keresztül 6-tól pontban este 10-ig max hangerőn játszotta a zenét, ugyan azt, körbe-körbe (ráadásul torzítva) hogy így keserítse meg az ottlakók életét... és egyszerűen semmit nem tudnak tenni ellene... semmit. röhej

2014. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs, nem pár hónapja, hanem 14 éve (rég olvastam róla, rosszul emlékeztem) https://www.youtube.com/watch?v=yO_0Z8pU8YA
2014. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nem fer, de nem tudsz sok mindent tenni. Max azt amit az egyik válaszoló írt, hogy alkut köttök( vagy mi :P )
2014. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!