Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "csak egy apró mozdulatba...

"csak egy apró mozdulatba kerülne! " ismerős? További lent

Figyelt kérdés

Sok dolgot reklámoznak így. Van ami csak arra szolgál, hogy ne légy bunkó, van ami a környezetet védené, stb. A gondom csak az, hogy a sok apró mozdulat is sokra megy. Egy ponton túl már nem vagyok képes a jót cselekedni és rögtön megkapom, hogy "pedig csak egy mozdulat lenne!" Most azt kérdeném, hogy ki az, aki mindennap mindig helyesen cselekszik mindenben? Tehát például a nehéz fizikai munkát végző ember, műszak után átadja az idős néninek a helyét a buszon. Szelektíven gyűjt mindent, még akkor is lefárad a gyűjtőhöz, amikor már amúgy is 32 órából állt a napja ezer más dolog miatt. Alig jön ki a pénzből, de csak magyar terméket vásárol, hogy támogassa a magyar termelőket, hiába drágább.


Ti hogy vagytok ezzel? Rögtön elítéltek egy embert, ha azt látjátok hogy elkövet egy apró vétséget? Persze egy alap norma kell, de nem lehet mindennek megfelelni.


2014. júl. 18. 02:01
 1/3 A kérdező kommentje:
kicsit felhúztak ma azzal, hogy rögtön ítélkeztek felettem, amikor nem adtam át a helyemet kukorica címerezés után. És még azt is megkaptam, hogy milyen csóró kinézetem van, hogy vagyok képes így kimenni az utcára (ugye kint a földön nincs lehetőség fürdeni meg átöltözni. meg nyolc óra futás után franc törődik azzal, hogy lyukas a nadrág)
2014. júl. 18. 02:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen a világ,sajnos!
2014. júl. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fiatalabbnak nézek ki a koromnál, ezért ha buszon, villamoson mellém áll egy idősebb nő, nagyon szemrehányóan, lelkiismeret furdalást keltő szándékkal kezd el vizslatni, hogy miért nem adom át neki a helyem, de nem írhatom ki magamra, meg nem fogok nekiállni magyarázkodni, hogy fáj a hátam meg a derekam kopás, meg csigolyatest deformitások, porckorong előboltosulások miatt (utóbbinál elég, hogy rántson egyet a busz, és sérvet is kaphatok), kapaszkodni meg nem nagyon tudok, mert részleges rotátorköpeny szakadásom is van, úgyhogy csak nézek ki az ablakon…
2014. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!