Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire nehéz lakotárssal...

Mennyire nehéz lakotárssal együtt lakni?

Figyelt kérdés

Ausztráliában élek, a Coast-on. Apámat áthelyezték Sydney-be de mivel én most fejezem be a 11.et így hát van még egy évem és ott más az oktatás ezért hát nekem itt kell maradnom.

Addig amíg be nem fejezem a 12.-et eggyüt fogok lakni az eggyik haverommal, mivel ő eddig a báttyával élt mivel a szülei Szaudarábiába vannak. Na és vele fogok eggyüt élni egy évig.

Azon gondolkodom, hogy nem e fogjuk egymást utálni mire eltelik az az egy év? Mivel a haverom Szaudi állampolgár, mondhatjuk úgy is, hogy nem szegény. Ennek ellenére eggyáltalán nem sznob. Eddig ő tartotta el a báttyát (nem pénzileg hanem ő mosott meg takarított) szóval szerintem nem lesz baj mert nem egy elkényeztetett gyerek. De mivel ő az elmult évekbe nem a szüleivel lakott így hát felvett egy két rossz szokást, mint például dohányzik. Megbeszéltük, hogy a házon belül nem cigizhet de hát nem tudom mennyire fogja betartani.

Én már nagyon várom mivel szerintem hatalmas buli lesz (haverom-nak van egy gaming computere, egy gaming laptopja és azon kívül még három laptopja, ja és pluszba egy Xbox one-ja. A ps3-ról már ne is beszéljünk) szóval el fogunk kockulni...

Ja meg hát persze nincsenek szülők így hát minden hétvégénvalószinúleg buli lesz nálunk..

Na de nem erről akartam beszélni, hanem szerintetek ez befejeződhet rosszul, mármint, hogy a végére már utálni fogjuk egymást???



2014. szept. 1. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak rajtatok múlik. Láttam olyat, hogy előtte-utána egymás legjobb barátai voltak, de amíg együtt laktak, utálták egymást, ők lányok.

Alkalmazkodni kell mindkettőtöknek, és csak egy szabályt betartani: ne csinálj olyat a másikkal, ami neked nem tetszene/rosszul esne.

2014. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!