Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van Pápán valami olyan munka,...

Van Pápán valami olyan munka, ahol azonnal fizetnek? Most költöztünk ide.

Figyelt kérdés
Most költöztem az öt éves kislányommal a pápai anyaotthonba, nincs mit együnk, de 'majd lesz' volt a válaszuk... tud valaki valamit, amiért azonnal fizetnek itt? Tényleg munkát szeretnék, amibôl hamar pénz lesz, mert éhes a kislányom... és nem, nem kamu... :( Bár azlenne...
2014. aug. 22. 14:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

hát de nincs szobatársad,aki adna valamit?legalább egy margalinos kenyeret,vagy valami?kérdezd meg a többiektől...


én biztos adnék,ha pl engem kérdeznének meg.az ennyivalót amőgy se sajnálnám.még akkor se ha nekem sincs sok.

2014. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nincs szobatársunk, hála Istennek! Mindenki jövôhéten tud intézni valamit... és amúgy a két palacsinta, amit kaptunk, az a gyereké, így van 'vacsija' is... sosem hittem, hogy ekkorát lehet csúszni lefelé egy ballépésért.
2014. aug. 22. 18:19
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ebben a hónapban elkezdesz dolgozni bárhol, akkor a következő hónap 10-ig meg kell kapnod a fizetést. Az meg "csak" két hét de mégis jobb, mint ha egy teljes hónapot kéne várnod.
2014. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
ne add azért fel!amúgy nekem se jobb az életem.külföldön élek,de csak holnaptól tudok dolgozni.már egy hónapja itt vagyok,bürökrácia nem tette lehetővé ,hogy hamarabb munkába áljak.ami volt kis pénzem annak a 2/3 át már feléltem.kaja,albérlet stb...nekem se sokkal több a napi menü,ma is egy levesporon tengődöm egész nap 25cent volt.szóval,elhiheted,hogy mindenkinek megvan a maga gondja,nyűgje.Azért nézz valami alkalmi munkát pl takarítás,vagy más.amíg nem tudsz normálisan munkába állni.
2014. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Üdv, a helyi hirdetős újságokban (szuperinfó, oké infó) ezekben szokott lenni állás lehetőség, érdemes kicsi céghez, vagy maszekhoz elmenned, azzal meg tudod beszélni, hogy nap végén fizessen. Csáky utszában van a munkaügy (busz pályaudvarral majdnem szemben) ott hétfő reggel tudsz segítséget kérni. Késöbbiekben a pápai Johnson controls-ban próbálj elhelyezkedni, most ugy is vesznek fel emberkéket.
2014. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Találtam neked jó néhány pápai álláshirdetést, sok sikert!
2014. aug. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
munkát is fogok keresni, amint a kislányom oviban lesz... de addig is ennünk kéne valamit... erre keresek megoldást
2014. aug. 25. 12:14
 18/18 anonim ***** válasza:
Sárvári munkahelyre jelenleg is több száz embert keresnek, ha még érdekel a munka, céges buszjárat van.
2014. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!