Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van Pápán valami olyan munka,...

Van Pápán valami olyan munka, ahol azonnal fizetnek? Most költöztünk ide.

Figyelt kérdés
Most költöztem az öt éves kislányommal a pápai anyaotthonba, nincs mit együnk, de 'majd lesz' volt a válaszuk... tud valaki valamit, amiért azonnal fizetnek itt? Tényleg munkát szeretnék, amibôl hamar pénz lesz, mert éhes a kislányom... és nem, nem kamu... :( Bár azlenne...
2014. aug. 22. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal hol fizetnek? Sehol,normális munkahelyek min. 1hónap után fizetnek,vagy esetleg abban az időintervallumban amibe következő hónapban beleesik a legdolgozott napjaid száma.


Vagy.... Napszámos munka,feketén.Próbálj mástól érdekldni.Ott talán lehet van napi fizetés passz.


Vagy kérj szociális támogatást,segélyt.Esetleg menj be az önkormányzathoz,és ott érdeklődj.Vagy vannak segély szervezetek,Vöröskereszthez hasonló alapítványok.De ne holnap.HANEM MOST!

2014. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyaotthonba mentetek, ott kaptok kaját.
2014. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát... kaptunk tököt meg lisztet: tökfõzeléknek. De valahogy nem jön az ihlet, hogy ebbõl hogy lesz fôzelék ... :( kaptunk egy másik lakótól palacsintát kettôt... Azt hiszem neki ez a mai menü.... aztán nem tudom, hogyan tovább... mert mindenhez itteni lakcím kell. amíg nincs, nem foglalkoznak velem. :(
2014. aug. 22. 14:59
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz főzni, kérj segítséget a többi lakótól, vagy a gondozóktól. Ha tökfőzelék van, akkor azt kell enni.
2014. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a községházára,vagy városházára.Ideiglenes lakcímet,azonnal kapsz.Meg rohangálj a munkaügyi központba utánna.Nézz most INETRNETEN munkákat.Azzal hogy ott ülsz semmi hasznára,még nem fog megoldódni semmi.Amúgy én is ma 1 levesport ettem,amiből egy kányér is alig ment le a torkomon.Mindenkinek megvan a maga baja.Kérj másoktól,legalább a gyerek egyen valamit.Nem hiszem,hogy szívtelenek volnának...
2014. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Állandó lakcím nem kell, az anyaotthon ad igazolást, hogy ott laktok, és máris mehet a nagylány oviba, ahol kap enni, te pedig mehetsz munkát keresni.
2014. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kaptunk két palacsintát... és tudok fõzni,.de egy tökbôl meg lisztbôl nem lesz tökfôzelék.
2014. aug. 22. 15:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

kérj a régebb óta lakó emberektől ott segítséget,ha nem nyitod ki a szádat..nem fogják eléd tenni... érted.


Szar helyzetben vagy,de próbálj meg segítséged kérni..még akkor is szégyelled.nem hiszem,hallod hogy 1 szelet kenyeret ne adjanak....főleg látják,hogy nincs is semmid,meg új vagy.

2014. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
egyébként sajnálom...de komolyan. már csak a gyerek miatt.mert arról azt ő tényleg nem tehet,semmiről.
2014. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én sem magam miatt aggódom. Egy ötévesnek nem mondhatja az ember, hogy 'nincs, nem eszel' ... és ezért is eszik ô, én nem... és kaptunk...: 2 palacsintát, amibôl egyet meghagyott nekem... én pedig hagyom neki... késôbb megeszi...
2014. aug. 22. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!