Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd nő terrorizálja a...

A szomszéd nő terrorizálja a párját, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Alattunk lakó nő állandóan szapulja az élettársát (nem tudom, hogy házasok-e). De úgy frankón pszichopata a csaj, szó szerint lelki terror alatt tartja. Szinte minden éjjel csak szapulja, sokszor hajnali 3-kor is halljuk őket, és nem tudunk tőlük aludni. Csak mondja és mondja megállás nélkül a magáét, szegény mukit nagyon sajnáljuk, szerintünk nincs hová mennie, mert nem hinném hogy egyébként eltűrné ezt a bánásmódot.

A főbérlővel beszéltem már, mert hajnalban kelek mindig a munka miatt, és soha nem tudom kialudni magam, de semmi változás nem történt. A rendőrség gondolom nem tenne semmit. Gyerekük nincs, tehát a gyámügyet sem hívhatom. De nem lepődnék meg, ha egyszer a pasasnál elszakadna a cérna és leszúrná a nőt. Még őt neveznék gyilkosnak, pedig ha hallanátok miket csinál a nő... módszeresen kicsinálja szerencsétlent. Ötletek?


2013. júl. 21. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A pasi megszokta ezt a bánásmódot. Te pedig a csajnak szólj, hogy minden szava felhallatszik és téged zavar, próbálja meg visszafogni magát, mert így hogy nem tudsz pihenni. Talán megérti. Udvariasan szólj és nehogy fenyegetőzz és azt egyáltalán ne említsd, hogy hogy bánik a férjével. Hogy fog-e valami változni? Talán.
2013. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hmmm. konkrétan miket mond a nő, amivel terrorizálja?
2013. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de lehet, hogy nekik ilyenek a szexuális szokásaik.
2013. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Beszélgetnek, és beleköt valamibe. Nehéz példát írni, a stílus ahogy mondja, az is olyan lenéző. Úgy beszél vele, mint egy gyerekkel, aztán elkezdi szidni, és egyre jobban belelovallja magát. Most hogy meleg van, nyitva az ablak és nagyon kihallatszik. A férfit csak ritkán hallani, akkor is annyit mond, hogy hagyd már abba, hagyjál már békén stb. A végén már csak annyi megy, hogy "te szerencsétlen senki", "fogd be a pofád", és fenyegeti, hogy holnap szedheti a sátorfáját. Szerintem oka sincs valójában az egésznek, nem valamiről veszekednek, hanem csak úgy megy az alázás. A nő szerintem ilyenkor piás, mert lassan vontatottan beszél, amikor meg a folyosón találkozunk, tök más. A pasi normálisnak, szerénynek tűnik, minden hajnalban elmegy melóba.

Csak az a bajom, hogy azon kívül hogy zavarják az éjszakai pihenést, az is rossz, hogy tehetetlenek vagyunk. Jó, biztos jellemzőbb a nők ellen elkövetett erőszak a családban, de ez sem normális.

2013. júl. 22. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Van aki súlyos tízezreket fizet egy dominának , hogy az alázza , ennek a mukinak meg ez ingyen van :) Szerintem ha hagyja és tűri , akkor megérdemlik egymást. Neked nem kellene beleszólni.
2013. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!