Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédod kutyája megugat...

Szomszédod kutyája megugat téged ha közel mész a kerítéshez vagy ha látja hogy az udvaron vagy?

Figyelt kérdés

Nálunk nincs a szomszédnak kutyája, illetve az egyiknek van egy szobakutyája de csak wc-zni viszi ki az udvarra. A szüleimnél tégla kerítés van, így a kutya nem látott át.

Most egy új háznál dolgotunk ahol még nem lakik bent a tualj, de a szomszédja igen. A házak közel vannak egymáshoz és csak egy kis fém elemes kerítés van hogy a kutya ne menjen el. Viszont amint kilépek a házból és meglát a kutya, már ugatva rohan oda. A frászt hozza rám. Még jó hogy nem én fogok ott lakni.

A kutyák megszokják a szomszédot vagy minden egyes alkalommal ugatni fog rájuk amint kilépnek a házból?


ma 03:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató, hogy hajnali 3kor ki és miért gondolkodik ilyeneken.


Egyebkent a szomszéd kutya meg szokott szokni egy idő után, és nem reagál.

ma 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hokedli pörkölttel válasza:
engem több mint 2 éve nem tud megszokni a szomszéd kutyája akármikor kimegyek az udvarba ugrik neki a keritésnek és habzó szájjal ugat mint egy elmebeteg addig amig bemegyek
ma 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En tarsasházban élek. Az egyik oregasszonynak van egy pincsije az az igatos fajta mindenkitol allandoan parázhat nagy hévvel ugat képtelen megszokni hogy emberek vannak a léocsohában folyosón, az öregasszony meg mindig dorgálja fenyíti" hogy "csend!" Es inkabb megvárja mig felmegy mindenki aztán megy csak fel a kutyával a sétával.


Valahogy nem szocializálja az állatot.

ma 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Folyt Ja meg ha este jon haza vki akkor is ajto mögül nekiáll ugatni.


De ugyanilyen fajtáju masik kutya is ilyen ugatos. Egy masik utcában is van ilyen egy masik oregasszonynak, azok se tudnak csendven végigmenni az úton sem

ma 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az utcai kerítés közelében megyek el, akkor kicsit izgatott lesz, nem tudja, hogy ugasson-e meg vagy sem? Ha a ház udvarának a kerítésénél vagyok, vagy az udvarunkon, akkor nyugis.
ma 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, és a szomszédnak is van kutyája. Mi rendszeresen sétáltatjuk, ők nem. A kutyák természete is különböző. Mégis a miénk nyugton van, ha ők kijönnek. Az övéké mindig ugat ránk. Szerintem irígy, hogy mi olyankor a sajátunkkal játszunk. Vagy ilyen a természete, nem tudom.
ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!